شرایط انگشت نگاری کانادا در دوران کرونا

انگشت نگاری کانادا در شیوع کرونا

با آغاز به کار مجدد دفاتر VFS کانادا در شهرهای استانبول و آنکارا در ترکیه پس از شیوع کرونا، به منظور فاصله گذاری اجتماعی، رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ سلامت کارکنان دفاتر و مراجعه کنندگان متقاضی انواع ویزاهای کانادا برای انگشت نگاری، مقررات جدیدی توسط دفاتر VFS وضع گردید.
یکی از این مقررات، محدود کردن روزهای کاری به سه روز در هفته است. بر این اساس دفاتر VFS در استانبول و آنکارا تنها در روزها دوشنبه، چهار شنبه و جمعه فعال بوده و تنها متقاضیانی که از قبل وقت انگشت نگاری کانادا در استانبول یا آنکارا را دریافت کرده باشند را پذیرش خواهند کرد.
از دیگر مقررات اعمال شده در این ایام عدم دریافت مدارک متقاضیان به صورت حضوری است. به این معنی که در گذشته متقاضیان دریافت انواع ویزاهای کانادا می توانستند انتخاب نمایند که مدارک خود را به صورت آنلاین ارسال کنند و یا به صورت حضوری تحویل VFS کانادا بدهند. اما در حال حاضر مدارک به صورت حضوری دریافت نمی شود و متقاضیان انواع ویزاهای کانادا باید مدارک را آنلاین ارسال و پس از گرفتن وقت انگشت نگاری سفارت کانادا در یکی از شهرهای استانبول یا آنکارا، با در دست داشتن برگه وقت انگشت نگاری به همراه پاسپورت و رسید ثبت درخواست ویزا، در تاریخ و ساعت مشخص شده در برگه وقت انگشت نگاری تنها به همان دفتری که وقت انگشت نگاری آن را دریافت کرده اند مراجعه نماید.
به دلیل عدم امکان انگشت نگاری متقاضیان انواع ویزاهای کانادا در کشورهای دبی و ارمنستان و همچنین محدود بودن روزهای کاری VFS کانادا در استانبول و آنکارا، درحال حاضر تقاضا برای گرفتن وقت انگشت نگاری در استانبول و آنکارا بسیار زیاد است به طوری که بسیاری از متقاضیان، امکان گرفتن وقت انگشت نگاری برایشان میسر نمی باشد.
کارشناسان ویزای کانادا نیلاگشت به پشتوانه سال ها تجربه در اخذ انواع ویزا های توریستی و دانشجویی کانادا و با بهره گیری از کارگزاران مجرب خود در ترکیه می توانند وقت انگشت نگاری عادی یا فوری سفارت کانادا در ترکیه را هم در استانبول و هم در آنکارا در کمترین زمان برای شما رزرو نمایند.
با توجه به نبود پرواز مستقیم بین تهران و آنکارا در این ماه ها، بیشترین تقاضا برای انگشت نگاری مربوط به شهر استانبول است. با این وجود کارشناسان نیلاگشت به راحتی قادر هستند حتی وقت فوری انگشت نگاری مورد نیاز شما را برای اولین روز ممکن در استانبول رزرو نمایند.
متقاضیانی که وقت انگشت نگاری خود را در قالب تور انگشت نگاری سفارت کانادا در ترکیه از نیلاگشت خرید نمایند از تخفیف ویژه ای برخوردار خواهند شد.
تور انگشت نگاری سفارت کانادا در ترکیه در دو بسته تهیه و در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.
بسته نقره ای شامل: بلیت رفت و برگشت، هتل، بیمه مسافرتی، وقت انگشت نگاری در استانبول یا آنکارا (بسته به تقاضای مسافر)
بسته طلایی شامل: بلیت رفت و برگشت به استانبول، هتل در استانبول، بیمه مسافرتی، وقت فوری انگشت نگاری در استانبول، لیدر مجرب محلی فارسی زبان، گشت نیم روزه در استانبول، ترانسفر اختصاصی از فرودگاه به هتل و بلعکس، همراهی لیدر از فرودگاه یا هتل به دفتر VFS برای انگشت نگاری.
لطفا توجه داشته باشید دفاتر VFS کانادا در استانبول و آنکارا برای حفظ سلامت کارکنان خود و مراجعه کنندگان، از پذیرش متقاضیان انگشت نگاری که علایم ابتلا به کرونا داشته باشند (تب، عطسه، سرفه و …) یا ماسک نزده باشند خودداری خواهند کرد. همچنین از ورود همراه نیز خودداری خواهد شد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر و رزرو وقت فوری یا عادی انگشت نگاری در استانبول و آنکارا یا اطلاع از جزئیات تورهای انگشت نگاری، با کارشناسان نیلاگشت تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − سیزده =