دبی یکی از محبوب ترین شهرهای دنیاست که سالیانه میزبان میلیون ها نفر از سراسر دنیاست. اهداف اشخاص از سفر به دبی گوناگون است و بنا به دلایلی همچون کار، تجارت،تفریح، تحصیل به آن جا سفر می کنند. برای هر کدام از آنها نیاز به اخذ ویزای دبی دارند که در ادامه انواع آنها را معرفی خواهیم کرد.

برای اخذ ویزای شما هیچ نیازی به مراجعه به سفارت امارات ندارید.کفیل ها و کارگزارن ویزای دبی به صورت آنلاین درخواست ویزا را از جانب شما انجام می دهند.

ویزای دبی بصورت آنلاین و پرینتی است و نیازی به چسباندن استیکر ویزا در پاسپورت شما نمی باشد.

dubai-visa

در میان ویزاهای ورودی به دبی، نوع توریستی آن رایج‌ترین ویزایی است که برای ایرانی‌ها صادر می‌گردد. از لحاظ مدت زمان اعتبار، این ویزا شامل سه دسته می‌باشد:

 • ویزای ۱۴ روزه (یک بار ورود)عادی و فوری
 • ۳۰ روزه (یک بار ورود-چند بار ورود)
 • ۹۰ روزه (یک بار ورود-چند بار ورود)

در صورت رزرو بلیط و هتل توسط نیلاگشت ،می توانید از نرخ های ویژه ویزای دبی بهره مند شوید.

نکات لازم برای اخذ ویزای ۱۴ روزه :

 • ویزای دبی به مدت ۱۴ روز است و مسافر می بایست قبل از اتمام تاریخ اعتبار ویزا به این کشور ورود داشته باشد. مسافر می تواند پس از ورود به کشور امارات تنها ۱۴ روز در آن کشور بنماند و در صورتی که تاخیر داشته باشد در این موضوع مسافر حتما جریمه می شود. (حداقل مبلغ ۵۰۰۰ درهم جریمه و زندان و جریمه‌های نقدی و غیر نقدی دیگر).
 • درخواست ویزای دبی آنلاین است و نیاز به حضور فیزیکی شما نیست .شما کافی است مدارک خود را به کارگزار تحویل داده و منتظر نتیجه نهایی که اخذ ویزا یا رد درخواست ویزای شماست، باشید.
 • مسافران اجازه آوردن انواع قرص های خواب آور، مسکن، آرام بخش و همچنین قرص هایی که حاوی مواد مخدر می باشد را ندارند. در صورت مشاهده جریمه خواهید شد

مدارک لازم جهت اخذ فوری ویزای توریستی دبی:

۱- تصویر صفحه اول پاسپورت با اعتبار حداقل ۶ ماه

۲- یک قطعه عکس ۴*۳

۳- تصویر صفحه اول شناسنامه ، صفحه اول و دوم شناسنامه پدر یا مادر برای افراد زیر ۱۸ سال الزامی است

سفارت امارات در تهران

سفارت امارات در تهران : آدرس شهرک غرب، ایران زمین شمالی، پایین‌تر از بیمارستان بهمن، پلاک ۲

از شنبه تا چهارشنبه می‌توانید در ساعات ۸:۳۰ تا ۱۴:۳۰ با شماره تلفن سفارت امارات ۴۲۷۹۲۰۰۰ تماس بگیرید یا با ایمیل tehran@mofa.gov.ae مکاتبه کنید.

دلایل رایج رد شدن درخواست ویزای دبی:

 

 • اگر شخص درخواست کننده ویزا، روادید شهروندی را در گذشته دارا بوده و بدون هماهنگی با مسئولان ویزای امارات خاک کشور را ترک کرده باشد برای آن که درخواستش مورد قبول واقع شود باید به قسمت مهاجرت امارات رفته و دلایل ترک کشور را برای آنها ارائه کند.
 • اگر پاسپورت شخص متقاضی به صورت دستی نوشته شده باشد مسئولان مهاجرت امارات آن شخص را ریجکت خواهند کرد
 • اگر شخص درخواست کننده ویزا دارای مدارکی که دال بر مجرم بودن ، تقلب، کلاهبرداری یا داشتن دوران محکومیت باشد. درخواست ویزای او ریجکت خواهد شد
 • اگردر گذشته شخص متقاضی ویزای توریستی امارات را دریافت کرده و در مدت تعیین زمان شده به آن کشور سفر نکرده باشد باید به آژانس یا کارگزار اطلاع دهد تا مدارک قبلی از پرونده اش پاک شود . زیرا احتمال رد شدن درخواست بعدی شخص متقاضی بسیار بالا است.
 • اگر متقاضی ویزای دبی موفق به دریافت ویزای کار شده ولی در مدت زمان مقرر وارد خاک این کشور نشده باشد باید به آژانس هواپیمایی یا کارگزار اطلاع داده تا مدارک قبلی در اداره مهاجرت امارات پاک شود زیرا احتمال ریجکت شدن درخواست بعدی او بسیار زیاد است
 • اگر در مدارک شخص درخواست کننده ویزا خط خوردگی در نام ،شماره پاسپورت، کدها وجود داشته باشد درخواست او رد خواهد شد.
 • اگر عکس شخص متقاضی واضح نباشد سیستم آنلاین سفارت آن عکس را نخواهد پذیرفت و موجب ریجکت شدن شخص متقاضی خواهد شد.

«نیلا گشت » افتخار دارد به عنوان یکی از کارگزاران اصلی اخذ ویزای توریستی دبی، برای متقاضیان این نوع ویزا در کمترین زمان ممکن اقدامات لازم را انجام دهد.شما می توانید در خواست خود را بصورت آنلاین در سایت نیلاگشت ثبت و یا با کارشناسان ما بصورت تلفنی هماهنگ کنید.

درخواست آنلاین ویزای دبی

تماس تهران ۱۷۶۵

دفتر تهران ۲۲۰۱۲۵۸۶

تماس مستقیم واتساپ:۰۹۱۲۰۰۴۵۲۵۷

VISA@NILAGASHT.COM

ویزای دبی- نیلاگشت