پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا چیست؟

بعد از به انجام رسیدن روند انگشت‌نگاری، مدارک متقاضی توسط سفارت و افسر اداره مهاجرت مورد بررسی قرار خواهد گرفت. در نهایت، پس از مدتی، سفارت مربوطه جواب ویزای توریستی کانادا را به صورت ایمیل به متقاضی یا کارگزار او اعلام خواهد کرد.
در حالتی که متقاضی بخواهد پاسپورت خود را توسط نماینده قانونی (کارگزار) خود برای چسباندن ویزا به سفارت ارسال نماید، باید فرد یا شرکتی را انتخاب کند که مجوز قانونی تحویل گذرنامه افراد دیگر را جهت ثبت ویزای کانادا دارا باشد. در این صورت نسبت به سفر خود متقاضی برای اخذ اصل ویزا، هم در هزینه و هم در زمان برای ارسال و تحویل پاسپورت صرفه‌جویی خواهد شد.
لازم به ذکر است که انتخاب صحیح کارگزار پیکاپ ویزای کانادا امری مهم به حساب می‌آید، زیرا ثبت ویزا درون پاسپورت آخرین مرحله برای اخذ ویزا می‌باشد و در صورت هرگونه اشتباه و یا گم‌شدن پاسپورت متقاضی، سفارت یا VAC کانادا هیچ مسئولیتی را قبول نخواهند کرد. مجموعه «نیلا گشت» با کارگزاران مطمئن خود، پیک‌آپ پاسپورت افرادی که موفق به اخذ ویزای کانادا شده‌اند را در کمترین زمان، با مطمئن‌ترین روش و با کمترین هزینه انجام می‌دهد.
در حال حاضر سفارت کانادا در آنکارا و دبی مسئول صدور ویزای افرادی هستند که دارای پاسپورت ایرانی می‌باشند. دریافت و ثبت برچسب ویزا تنها به این صورت امکان‌پذیر خواهد بود.

پیکاپ ویزای کانادا با نیلاگشت

پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه

در صورت مثبت بودن پاسخ ویزا، لازم است که پاسپورت افراد درخواست‌کننده در پرونده، در صورت انجام مرحله بایومتریک در هر کشوری به غیر از امارات متحده عربی، به ترکیه و سفارت کانادا در این کشور رسانده شود. اما، متقاضی یا کارگزار او اصل پاسپورت و سایر مدارک لازم را می‌بایست به دفاتر VAC در استانبول یا آنکارا تحویل دهد تا آنها باقی مراحل را انجام داداه و سپس پاسپورت ممهور به ویزا را به دست متقاضی یا کارگزار او برسانند.

پیکاپ ویزای کانادا از امارات

در صورتی که درخواست‌کننده در مرکز انگشت‌نگاری دبی برای مرحله بایومتریک اقدام نموده باشد، می‌بایست مدارک و اصل گذرنامه را به VAC دبی از طریق پست تحویل بدهد.
البته خود متقاضی نیز با برگه قبولی ویزا که از طرف اداره مهاجرت کانادا ارسال شده، می‌تواند به این کشور سفر کرده و پاسپورت خود را به مرکز VAC در دبی پست کند. این مورد به دلیل هزینه بالای اقامت و معطلی چندروزه در خاک امارات به‌صرفه و منطقی نمی‌باشد. کارگزاران قابل اطمینان «نیلا گشت» این فرآیند را با کمترین هزینه و در اسرع وقت انجام خواهند داد.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ پیکاپ ویزای کانادا

با توجه به صدور دو نوع ویزای مهاجرتی و غیرمهاجرتی کانادا، مدارک لازم برای هر کدام از انها متفاوت می‌باشد:

مدارگ لازم برای پیکاپ ویزای کانادا

مدارک لازم ویزای مهاجرتی یا اقامتی کانادا

  • اصل پاسپورت: اعتبار پاسپورت ‌می‌بایست حداقل یک سال باشد.
  • پرینت ایمیل از طرف سفارت: پس از پذیرفتن درخواست متقاضی، از طرف اداره مهاجرت کانادا یک ایمیل به او ارسال خواهد شد که باید تکمیل و امضا شود.
  • اطلاعات مورد نیاز شامل: نام و نام خانوادگی متقاضی، ایمیل، آدرس، رنگ چشم و قد درخواست کننده است.
  • دو قطعه عکس ۵ در ۷: این دو قطعه عکس استاندارد باید پشت‌نویسی شده و ممهور به مهر عکاسی باشد.

مدارک لازم ویزای غیرمهاجرتی کانادا

  • اصل پاسپورت: اعتبار پاسپورت می‌بایست حداقل هفت ماه باشد.
  • پرینت ایمیل سفارت یا نامه درخواست پاسپورت: این نامه یا از طریق ایمیل به درخواست‌کننده ارسال شده و یا در پنل ثبت درخواست او بارگزاری می‌گردد. نام و نام خانوادگی و شماره پرونده متقاضی در این نامه همراه با بارکد اختصاصی درج شده است.
  • رسید انگشت‌نگاری صادره از طرف VAC: پس از انجام انگشت‌نگاری؛ مرکز مربوطه یک رسید به صورت برچسب به متقاضی می‌دهد که هنگام ثبت ویزا وجود آن لازم است. بهتر است پس از دریافت این رسید آن را پشت جلد پاسپورت چسبانده و تا زمان دریافت جواب ویزا این رسید را نگاه دارید.

مدت زمان پیکاپ پاسپورت کانادا چقدر است؟

فرآیند پیکاپ ویزای کانادا زمان مشخصی نداشته و نمی‌توان مدت آن را به طور دقیق تخمین زد. با این حال، به طور معمول، پیکاپ ویزا از زمان دریافت مدارک از متقاضی تا تحویل پاسپورت دارای ویزا به او حدوداً ۷ تا ۲۰ روز طول خواهد کشید.
کارگزاران مورد اطمینان شما در «نیلا گشت» ۳ تا ۴ روز پس از دریافت پاسپورت از مشتری آن را به سفارت کانادا در ترکیه یا امارات رسانده و پس از تحویل آن از سفارت، در بازه‌ای ۲ تا ۳ روزه به دست متقاضی خواهد رساند. البته این به معنای پیکاپ شدن پاسپورت در ۲.۳ روز نیست. درواقع بیشترین زمان فرآیند پیکاپ ویزای کانادا مراحل اداری ثبت ویزا درون سفارت می‌باشد.

هزینه دریافت پیکاپ ویزای کانادا چقدر است؟

هزینه پیکاپ ویزای کانادا معمولاً به دلیل متغیر بودن نرخ ارز در ایران متفاوت است. مقداری از این هزینه به صورت ارزی توسط سفارت دریافت می‌گردد و باقی آن نیز به صورت ریالی توسط کارگزار.

دریافت خدمات پیکاپ ویزای کانادا

«نیلاگشت» با بهره گیری از کارشناسان مجرب، پیکاپ پاسپورت شما را در سریعترین زمان و با کمترین هزینه برعهده گرفته و با دقت و وسواس خاص خود این عملیات را برنامه ریزی و مدیریت می کند تا مدارک را از درب منزل یا محل کار شما تحویل گرفته و در نهایت پاسپورت را در منزل یا محل کار شما تحویل دهد.

نکات پایانی جهت دریافت پیک آپ ویزای کانادا

متقاضی پیکاپ ویزای کانادا باید به این نکته توجه داشته باشد که پس از دریافت ایمیل سفارت مبنی بر پذیرش درخواست ویزا، تنها ۳۰ روز زمان دارد تا پاسپورت و مدارک خود را به سفارت تحویل دهد.
بدیهی است که سفارت کانادا پس از تحویل ویزای ثبت‌شده درون پاسپورت، به هیچ وجه مسئولیتی در قبال آن قبول نخواهد کرد. بنابراین، انتخاب یک کارگزار مطمئن منطقی‌ترین راه برای انجام مرحله آخر فرآیند طولانی اخذ ویزای کانادا خواهد بود.
لازم به ذکر است که کارگزار پیکاپ ویزای کانادا هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال مدت زمان اعتبار ویزای ثبت شده در پاسپورت متقاضی نخواهد داشت.
طی مدت زمانی که پاسپورت از مشتری اخذ و تا هنگامی که به او تحویل داده خواهد شد، کارگزاران ما به طور شبانه‌روزی ملزم به پاسخگویی در مورد وضعیت شرایط فرآیند پیکاپ پاسپورت خواهند بود.

مجموعه نیلا گشت الهیه با سال‌ها تجربه در اخذ ویزای کانادا با کارگزاران مطمئن خود در پیکاپ ویزای کانادا، این افتخار را دارد که با کمترین هزینه و سریع‌ترین و مطمئن‌ترین مسیر فرآیند ثبت و تحویل ویزای شما را به انجام رساند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + دو =