لانج فرودگاهی

لانج فرودگاهی (Lounge pass )

لانج پس (Lounge pass ) تجربه بی نظیر فرودگاهی!

صرف نظر از اینکه برای تفریح یا کار سفر میکنید، استفاده از لانج و خدمات تشریفات فرودگاهی به شما کمک میکند تا تجربه ای دلپذیرتر را در فرودگاه های سرتاسر دنیا تجربه کنید.

گاهی برای سفر به کشورهای دوردست یا صرفه جویی در مبلغ بلیط هواپیما مجبوریم چند ساعتی را در فرودگاهی بین مبدا و مقصد توقف کنیم. در صورتی که زمان این توقف زیاد باشد، حتما خستگی راه پیش از پرواز بعدی آزار دهنده خواهد بود. بنابراین، استفاده صحیح از این مدت زمان میتواند منجر به آسوده تر شدن سفر شود.

در پاسخ به چنین نیازی، تمامی فرودگاه های معتبر در سراسر دنیا مکانی را فراهم آورده اند که لانج(Lounge) نامیده میشود. این سالن ها با امکانات متنوع شان شرایطی را فراهم میکنند تا مسافران در زمان توقف شان بتوانند خستگی پرواز اول خود را از تن به در کنند و آرام، با حداکثر امکانات سپری کنید.

سالن هایی مجلل با امکانات رفاهی بی نظیر برای استراحت و آرامش،بدور از فضای پر ازدحام فرودگاه پر رفت و آمد،پذیرایی با انواع غذاها و نوشیدنی ها به صورت سلف سرویس،اینترنت رایگان،امکان استفاده از حمام،ماساژ،اسپا و… تنها بخشی از امکانات این سالن های لوکس و زیبا می باشند.

کافی است تنها ۴۸ ساعت پیش از سفرتان با ما تماس بگیرید تا در هر نقطه دنیا،از مزایای خدمات ما استفاده کنید.