اجاره جزیره شخصی؛ ارزان‌تر از آن چه فکر می‌کنید

جزیره در ایتالیا

اغلب مردم دنیا حتی برای یک بار هم که شده رؤیای داشتن یک جزیره شخصی را در سر داشته‌اند. و شما مجبور نیستید به اندازه یک میلیاردر آمریکایی ثروتمند باشید تا بتوانید تعطیلات خود را یک جزیره شخصی سپری کنید؛ البته به لطف اقامتگاه‌های شرکت‌هایی نظیر Airbnb.

از استکهلم تا میشیگان، صدها جزیره اختصاصی زیبا وجود دارد که به شما از سواحل شنی تا فضایی دنج و روستایی ارائه می‌دهند. با وجود انتخاب‌های فراوان، در این مقاله تنها برخی از بهترین اقامتگاه‌های جزایر شخصی را که با شبی حدود ۱۰۰۰ دلار یا کمتر می‌توان آنها را اجاره نمود، معرفی خواهیم نمود. تنها می‌ماند بستن بار سفر و عزیمت به یک جزیره و لذت از تنهایی در آن.

انتخاب بهترین جزایر شرکت Airbnb بر اساس ضوابط زیر صورت گرفته است:

  1. تمام فضای جزیره برای میهمانان آن در زمان اقامتشان خصوصی باشد، یا حداکثر، کارمندان اقامتگاه مانند مدیر و سرآشپز نیز در این جزیره حضور داشته باشند.
  2. تمامی ویلاها بر اساس استاندارد شرکت Airbnb آماده شده باشد، یعنی بر اساس یک فرآیند پنج مرحله‌ای که طبق آن تمامی استانداردهای پذیرایی و سلامتی در آن رعایت شده است.
  3. تمام موارد لیست زیر از بازدیدکنندگان خود بالاترین امتیاز را دریافت کرده‌اند که حداقل ۴٫۷ از ۵ می‌باشد.
  4. قیمت هر شب اجاره این ویلاها در این جزایر زیر ۱۰۰۰ دلار بوده و گاهی بنا بر زمان مسافرت ممکن است این مبلغ کاهش یا افزایش داشته باشد.
  5. تمامی موارد انتخابی دارای دسترسی به ساحل برای تفریحات آبی می‌باشد.

جزیره در ایتالیا

Rural island, Venice؛ Italy

شروع قیمت از: ۱۱۳ دلار

موقعیت: کاوالینو؛ ایتالیا

ظرفیت میهمان: ۱۶ نفر/۷ اتاق خواب

امتیاز: ۵

این جزیره اختصاصی که در یک چشمه آب گرم در نزدیکی ونیز واقع شده است، دارای ویلاهایی سرخ رنگ می‌باشد با معماری کاملاً ایتالیایی. می‌توانید از فضای کاملاً طبیعی اطراف خود لذت ببرید بدون این که از ازدحام مرکز شهر ونیز خبری باشد.

میزبان شما تمامی میهمانان را از شهر کاوالینو با یک قایق در مدت ۸ دقیقه به این جزیره خواهد آورد، جایی که تمام فضای داخلی ویلاها سنتی و بسیار شگفت‌انگیز است، با سقف‌های بلند و سیاه و صندلی‌های چوبی منبت‌کاری شده. اتاق‌های خواب با دیوارهای سفید رنگ‌آمیزی شده، با اسباب حصیری و چوبی مبلمان شده و سرویس خواب به رنگ ساده آبی و سفید در دسترس شماست. علی‌رغم زیبایی سنتی این مکان، تعداد زیادی امکانات مدرن مانند ماشین رختشویی و ماشین لباسشویی نیز در اختیار میهمانان قرار دارد.

مسافت جزیره تا ساحل شهر را در زمانی کوتاه و هر وقت که خواستید می‌توانید با درخواست از میزبان خود بپیمایید. این جزیره به دلیل عدم دسترسی به اینترنت وای-فای برای افرادی که نمی‌توانند کسب و کار خود را حتی برای مدتی کوتاه رها نمایند خیلی مناسب نخواهد بود.     

A tree-studded, woodsy Washington island

اجاره جزیره در واشنگتن

شروع قیمت از: ۳۵۷ دلار

موقعیت: پولسبو؛ واشینگتن

ظرفیت میهمان: ۶ نفر/۳ اتاق خواب

امتیاز: ۴٫۹

انبوهی از درختان کاج در پیش چشمان شما در حقیقت نمایی از خود یک جزیره شخصی در واشینگتن به حساب می‌آید، با یک معبر آبی وسیع اختصاصی برای رسیدن به اولین شهر.

این مکان از لحظه‌ای که به بالای اقامتگاه می‌رسید و پنجره‌های عریض و زیبای آن را باز می‌کنید، لذت آرامش از فوران نور را به داخل خانه به شما القاء می‌کند. دیوارهای اتاق نشیمن جادار خانه با پرچم‌های بادبانی تزیین شده است. اتاق‌های خواب ساده چیده شده و راحت هستند، با کرکره‌هایی سفید، لحاف‌های یکدست و فرش مخمل کف اتاق.

همراه تحویل خانه دو قایق کایاک و جلیقه‌های نجات نیز به شما تحویل داده می‌شود، که می‌توانید با قایق‌ها دل به رودخانه بزنید. یا می‌توانید جریان آبی را که از رشته کوه‌های مقابل‌تان به پایین می‌ریزد تحسین کرده و کنار دریاچه آتشی روشن کنید.

An all-inclusive lush tropical island in Belize

جزیره

شروع قیمت از: ۳۶۵ دلار

موقعیت: پلاسنسیا؛ بلیز

ظرفیت میهمان: ۲ نفر/۱ اتاق خواب

امتیاز: ۴٫۹

برای گذراندن اوقاتی عاشقانه و رمانتیک دو نفره، در یک فضای خصوصی و دور از همه، این جزیره اختصاصی با مناظر زیبای خود بهترین انتخاب است. این فضا لوکس و تجملاتی نیست- بیشتر نوعی بازگشت به طبیعت می‌باشد- اما اگر می‌خواهید در آب و هوایی گرمسیری کمی هیجان را تجربه کنید این مکان بهترین انتخاب است.

این زمین‌های پوشیده از درخت مانگو در قلب یکی از جزیره‌های حوزه کارائیب واقع شده است که کمترین ساحل سنگی را داراست و ویلای شما نوعی خانه ییلاقی کوچک و یک خانه درختی در یک جزیره زیباست. مبلمان بسیار ساده و ساخته شده با چوب ماهاگونی است و یک ننو جای تختخواب که با وزش نسیم به آرامی تکان می‌خورد.

در این جزیره یک کافه و رستوران نیز برای خدمات‌دهی به شما وجود دارند که می‌توانند نهار و شام شما را هر روز فراهم نموده تا با خیال راحت به تفریح خود بپردازید. برای رسیدن به این جزیره و برگشت به شهر نیز از سوی میزبان ترانسفر دریایی در نظر گرفته شده است.

A tropical island house in the Philippines

جزیره در فیلیپین

شروع قیمت از: ۳۹۸ دلار

موقعیت: ال نیدو؛ فیلیپین

ظرفیت میهمان: ۱۶ نفر/۷ اتاق خواب

امتیاز: ۴٫۸

یک ساحل شنی سفید که با جنگل گرمسیری انبوه احاطه شده است، فضای پیرامونی خانه قدیمی ساز شما را در این جزیره تشکیل می‌دهد. دور تا دور شما را در این جزیره فضای سبز احاطه نموده است.

داخل خانه همه چیز به رنگ زرد است، با حداقل مبلمانی که از چوب سیاه ساخته شده و اشعه خورشی در سرتاسر خانه پراکنده می‌گردد.

خانه و جزیره‌ای که در آن هستید، به حداقل ۴ نفر یا بیشتر اجاره داده می‌شود. بنا بر این، این جزیره برای افرادی مناسب است که می‌خواهند به صورت فامیلی و با خانواده‌های دیگر سفر کنند. هیچ توریست دیگری حین اقامت شما در این جزیره وجود نخواهد داشت و جزیره تنها برای شما و همراهان شما رزرو شده است. با این حال، خدمه‌ای برای سرویس‌دهی به شما و همراهان شما در نظر گرفته شده است که صبحانه فیلیپینی و نهار و شام شما را سرو خواهند کرد. همچنین یک کافه برای سرو چای و قهوه در طول روز در دسترس شما است و خانه‌دارها نیز وظیفه مرتب کردن خانه شما را بر عهده خواهند داشت.

طی اقامت در این جزیره زیبا، قایق‌های کایاک و لوازم غواصی به طور رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت که با قایق می‌توانید دور تا دور جزیره را طی ۳۰ دقیقه بپیمایید. و اگر کمی بیشتر خرج کنید می‌توانید سفری یک روزه را در دریا سپری کرده، ماساژ بگیرید و نوشیدنی‌های گران بنوشید.

Dreamlike private house on a beautiful island in Brazil

اجاره جزیره در برزیل

شروع قیمت از: ۶۵۳ دلار

موقعیت: ریودو ژانیرو؛ برزیل

ظرفیت میهمان: ۱۴ نفر/۶ اتاق خواب

امتیاز: ۴٫۸

این جزیره اختصاصی با یک پل به جزیره معروف Ilha Grande مرتبط می‌گردد. بنا بر این، می‌توانید طی اقامت خود به راحتی بین هر دو جزیره رفت و آمد کنید و از حضور در انها لذت ببرید.

میزبان شما، مسافت ۱۰۰ کیلومتری دریایی بین بندرAngra dos Reis و فرودگاه بین‌المللی ریودو ژانیرو را که ۲۰ دقیقه به طول می‌انجامد را با شما همراهی خواهد کرد. در صورتی که اقامت شما در این جزیره حداقل ۱۵ روز طول بکشد، این ترانسفر رایگان خواهد بود. مبلمان خانه شما در این جزیره هنگام غروب آفتا و طلوع آن از رنگ زرد به قرمز تغغیر خواهد کرد. دیوارها و دکور این خانه سفید کف آن نیز از سنگ مرمر است. هر اتاق خواب بالکن مخصوص به خود را داشته که به روی یک منظره شگفت‌انگیز مشرف است و دریا و تپه‌های سرسبز در معرض دید شما قرار دارد.

در طول ساحل تخت‌های چوبی برای آفتاب گرفتن به تعداد زیاد وجود داشته و می‌توانید در ننوهای برزیلی در ساحل استراحت کنید. همچنین می‌توانید با قایق کایاک دل به دریا بزنید. سرویس‌دهی در طول روز توسط خدمه این جزیره در اختیار شما خواهد بود، البته با هزینه اضافی.

این جزیره در عین حال فضایی مناسب برای گشت و گذار افرادی است که به طبیعت بکر علاقه دارند و از دیدن پرنده‌های کمیاب بومی و فضای زیبای آن به وجد می‌آیند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − سیزده =