بلیط هواپیمای ایرکانادا

نرخ بلیط- نیلاگشت

خرید اینترنتی بلیط کانادا

ایرانی ها بنا بر شرایط مختلفی که دارند در تمام طول سال به شهرهای مختلف کانادا سفر می کنند. تورونتو، مونترال، کلگری، ونکوور، اوتاوا و کبک از مهمترین مقاصد ایرانیان برای سفر به کانادا است. گردشگری، تحصیل و سرمایه گذاری نیز در زمره مهمترین اهداف سفر ایرانیان به شهرهای مختلف کانادا قرار دارند. در این میان مهمترین سوالاتی که برای همه مسافران ایرانی به مقصد کانادا مطرح می شود این است که «کی و چگونه بلیت هواپیما به کانادا تهیه کنیم؟»

برای خرید بلیط کانادا و اطلاع از قیمت با کارشناسان ما در نیلاگشت تماس بگیرید

برای کسانی که به قصد گردشگری به کانادا سفر می کنند، اواخر اردیبهشت و اوایل خردادماه بهترین زمان برای سفر است. در این مدت شهرهای تورونتو، مونترال، کبک، اوتاوا و ونکوور از مهمترین مقاصد گردشگران ایرانی در سفر به کانادا است. این مسافران عمدتا بازه زمانی دو ماهه ای را برای گذران اوقات و لذت بردن از جاذبه های طبیعی کانادا در نظر می گیرند. در این مدت نیز با انواع وسایط نقلیه به سایر شهرهای توریستی کانادا سفر می کنند. اما بهترین زمان سفر به کانادا مربوط به اوایل مرداد ماه است. دمای هوا در اکثر شهرهای کانادا ازجمله تورونتو، ونکوور، مونترال و اوتاوا بسیار مطبوع و طبیعت بسیار زیبا و دیدنی است. بنابراین پیک سفر به کانادا در تابستان است و بر همین اساس قیمت بلیت هواپیما به کانادا افزایش می یاید.
دسته دیگری از مسافران کانادا، کسانی هستند که به قصد آموزش و تحصیل در کانادا سفر می کنند. بیشتر مقصد این افراد شهرهای اوتاوا، مونترال، تورونتو و ونکوور است. هرچند گروهی از دانشجویان هم برای کاهش هزینه های تحصیلی و اقامت در کانادا، گزینه های دیگری مانند تحصیل در «ویندزور» کانادا را انتخاب می کنند. این دسته از مسافران کانادا زمان سفرشان را براساس شروع سال تحصیلی در کانادا و ترم های دانشگاهی در کانادا انتخاب می کنند. بنابراین اوایل تا اواسط شهریور یا بهمن ماه، بیشترین تقاضای سفر به کانادا برای این افراد است.
اما در این میان افراد دیگری هم هستند که بنا به دلایل دیگری نظیر کار یا سرمایه گذاری در کانادا بالاجبار باید به کشور سفر کنند. این گروه از مسافران، نه بازه زمانی خاصی برای سفر دارند و نه تمرکز خاصی در مقصد. آنها بنا بر شرایط شغلی، زمان سفر به کانادا را مدیریت می کنند تا هم بهتر از وقتشان استفاده کنند و هم در زمانی بلیت تهران به کانادا را تهیه کنند که کمترین قیمت را داشته باشد تا بهتر بتوانند هزینه هایشان را در سفر به کانادا مدیریت کنند.
با این توضیحات مشخص می شود که در ماه های آگوست و سپتامبر بلیت هواپیما تهران به کانادا بالاترین قیمت را دارد و ماه های اکتبر، نوامبر تا اوایل دسامبر و همچنین فوریه، مارچ و آپریل قیمت بلیت کانادا کاهش می یابد.
در حال حاضر (و تا قبل از شرایط متاثر از شیوع کرونا)، ایرلاین های مختلفی پروازهایی را بین شهرهای مختلف ایران و کانادا انجام می دهند. شهرهای تهران، تبریز، ارومیه، شیراز، مشهد و اصفهان از ایران و شهرهای مونترال، تورونتو و ونکوور کانادا توسط این پروازها به یکدیگر مرتبط می شوند.
ایرلاین ترکیش گسترده ترین شبکه پروازی بین ایران و کانادا را دارد به طوری که شهرهای ارومیه، تبریز، شیراز، تهران و مشهد از یک سو و مونترال و ونکوور از سوی دیگر پرواز انجام می دهد و مسافران می توانند بلیط تهران به تورونتو کانادا، بلیط هواپیما به ونکوور کانادا همچنین بلیط سایر شهرهای ایران به کانادا را با آن تهیه کنند. این ایرلان قرارداد مشترک با ایرلاین های داخلی کانادا مانند ایرکانادا دارد و با استفاده از آن توانسته سطح شبکه پروازی خود در داخل کانادا را به تمامی شهرهای مهم کانادا گسترش دهد بطوری که مسافران از هرکدام از شهرهای اصلی ایران می توانند با یک بلیت به یکی از شهرهای مهم کانادا سفر رفت و برگشتشان را از شهر دیگری به ایران داشته باشند. این مزیت مهم ایرلاین ترکیش تاثیر چندانی هم بر روی قیمت بلیت مسافران اعم از اکونومی کلاس یا بیزینس کلاس ندارد.
بلیت ترکیش به کانادا در دو کلاس اکونومی کلاس و بیزینس کلاس در تمامی مسیرهای بین ایران و کانادا عرضه می شود و مسافران بنا بر تمایل خود می توانند بلیط بیزینس کلاس کانادا یا بلیت اکونومی کلاس کانادا را از این ایرلان تهیه کنند. از مزایای تهیه بلیت ترکیش ایرلاین، تعدد پروازهای روزانه این شرکت هواپیمایی بین تهران و استانبول است. این امر باعث می شود که زمان ترانزیت های مختلفی را در فرودگاه استانبول در اختیار مسافران ایرانی قرار دهد. عدم نیاز به ویزا برای ورود به ترکیه، این انتخاب را در اختیار مسافران ایرانی قرار می دهد تا بدون افزایش قیمت بلیت کانادای خود، توقف کوتاهی در استانبول داشته باشند و با ورود به این شهر به امور بازرگانی و یا گشت زنی در این شهر تاریخی پرداخته و بعد به سفر خود ادامه دهند.

قوانین جدید ورود به کانادا در دوران کرونا

شرکت های هواپیمایی در مسیر بین ایران و کانادا

مهمترین شرکت هواپیمایی در مسیر بین ایران و کانادا، ایرلاین «لوفتهانزا» است. این ایرلاین با بهره گیری از هواپیماهای پهن پیکر در سه کلاس پروازی «اکونومی»، «پرمیوم اکونومی» و «بیزینس» در تمامی ایام سال بین تهران از ایران و شهرهای تورونتو، مونترال و ونکوور کانادا پرواز انجام می دهد. مسافران این شرکت هواپیمایی را به چند دلیل در اولویت انتخاب خود قرار می دهند. اول اینکه تنها ایرلاینی است که می توانید بلیط تهران به تورونتو کانادا، بلیط هواپیما به ونکوور کانادا همچنین بلیط تهران به مونترال کانادا را با آن تهیه کنید. دوم مزیت این ایرلاین پرواز در مسیر اروپایی به عنوان کوتاه ترین مسیر پرواز تهران تا توورنتو است. بنابراین مسافران کمترین زمان را در طول پرواز طی می کنند. مزیت دیگر این ایرلاین که در مسیر تهران به تورونتو، تهران به مونترال و تهران به ونکوور انحصاری است، استفاده از کلاس پروازی «پرمیوم اکونومی» است. این کلاس پروازی بسیار مطلوب مسافرانی است که چه به دلایل مختلف ازجمله شرایط جسمی یا کهولت سن، امکان نشستن طولانی مدت بر روی صندلی های اکونومی را نداشته و همچنین قصد یا توان پرداخت هزینه زیاد بلیت بیزینس کانادا را ندارند. قیمت بلیط هواپیما به کانادا در کلاس پروازی پرمیوم اکونومی حدود ۳۰ تا ۳۵ درصد بیشتر از قیمت بلیط اکونومی کلاس کانادا است. میزان بار مجاز همراه مسافر، همچنین خدمات فرودگاهی و پذیرائی داخل پرواز با بلیط اکونومی کلاس کانادا تفاوتی ندارد. تنها تفاوت کلاس پروازی پرمیوم اکونومی با اکونومی کلاس کانادا، استفاده از صندلی های بزرگ تر و راحت تر با فضای بیشتر بین صندلی ها است که امکان تحرک و استراحت بسیار بیشتری نسبت به صندلی های اکونومی کلاس کانادا اکونومی را در اختیار مسافر قرار می دهد.
ایرلاین لوفتهانزا با بهره گیری از یکی از ایرلاین های ارزان قیمت زیرمجموعه خود به نام «آسترین» و همچنین قراردادهای مشترک با بیشتر ایرلاین های داخلی کانادا مانند «ایرکانادا»، «پورتر» و «وست جت» توانسته است طیف وسیعی از انواع کلاس های پروازی را با نرخ های بسیار متنوع و به مقصد تمامی شهرهای مهم کانادا برای مسافران ایرانی برقرار نماید و به قول معروف «برای هر جیبی یک بلیت دارد». مسافرانی که قصد سفر با شرکت هواپیمایی لوفتهانزا و شرکت های هواپیمایی وابسته به آن را دارند، این امکان را یافته اند بلیط تهران به اتاوا کانادا، بلیط هواپیما به ونکوور کانادا، بلیط تهران به کبک کانادا، بلیط هواپیما به مونترال کانادا، بلیط تهران به تورونتو کانادا، بلیط هواپیما به ویندزور کانادا را با بهترین قیمت و شرایط تهیه و هزینه سفر به کانادا با هواپیما را براساس سلیقه خود مدیریت نمایند.
اما برای آنهایی که بدنبال شرایط بهتری در سفر هستند ایرلاین لوفتهانزا هم مانند سایر ایرلای نها بلیط بیزینس کلاس کانادا را ارائه می کند.
مسافرانی که بیزینس کلاس کانادا را از ایرلاین های مختلف تهیه کرده اند در طول سفرشان علاوه بر استفاده رایگان از CIP فرودگاه امام خمینی، خدمات دیگری مانند میزان بار مجاز بیشتر، بار داخل کابین بیشتر، استفاده از لانج فرودگاهی در نقاط ترانزیت و استفاده از صندلی بیزینس واقعی در کابین های مدرن این ایرلاین ها بهره خواهند برد. در کنار تمامی این مزایای برای بلیط بیزینس کلاس کانادا، پذیرائی ویژه مسافران بیزینس کلاس کانادا به تمامی مقاصد این ایرلاین ها را باید به عنوان نکته ویژه در نظر گرفت.
تمامی مسافرانی که بلیط بیزینس کلاس کانادا یا بلیت اکونومی کلاس کانادا را از ایرلاین های مختلف تهیه می کنند، با توجه به اینکه قیمت بلیط بیزینس کلاس کانادا چقدر است؟ و یا قیمت بلیط اکونومی کلاس کانادا چقدر است؟ براساس مسیر پروازی و تعداد دفعاتی که در طول سال بلیط هواپیما به کانادا را تهیه کرده باشند در باشگاه مشتریان این ایرلاین ها امتیازاتی را کسب می کنند که می توانند از آن در سفرهای بعدی برای خرید اضافه بار و یا ارتقاء بلیط اکونومی کانادا به بلیط بیزینس کانادا استفاده نمایند.

سفر به کانادا با ایرکانادا

ایرلاین «ایرکانادا» (Air Canada) شرکت هواپیمائی حامل پرچم کانادا است. این ایرلاین در سال ۱۹۳۶ میلادی تاسیس و دفتر مرکز آن در مونترال کانادا قرار دارد.
ایرکانادا با ناوگان بزرگ خود شامل انواع هواپیماهای بزرگ و کوچک، به مقاصد بسیار زیادی در سراسر دنیا پرواز دارد به گونه ای که در بین ۱۰ ایرلاین برتر دنیا قرار گرفته.
این ایرلاین قراردادهای متعدد مشارکتی (Codeshare Flight) با ایرلاین های مختلف اروپایی و آسیایی دارد که با همکاری آنها می تواند مسافران را در سراسر دنیا جابجا نماید.
مسافرانی که قصد دارند بین شهرهای مختلف ایران و کانادا سفر کنند می توانند بلیت یکی از ایرلاین های آسیایی یا اروپایی که با ایرکانادا قرارداد مشترک دارند را تهیه و ادامه سفر خود را با هواپیماهای لوکس و مدرن این ایرلاین انتخاب کنند.

ایرلاین های Codeshare ایرکانادا که به ایران پرواز دارند کدامند؟

در میان ایرلاین هایی که به ایران پرواز دارند، ترکیش، لوفتهانزا، آسترین، قطر ایرلاین و امارات همگی با ایرکانادا همکاری دارند اما همه این شرکت های هواپیمائی به تمام شهر های مهم کانادا پرواز ندارند. به طور مثال شرکت هواپیمائی قطری که در ایران به شهرهای مشهد، تهران، شیراز و اصفهان پرواز دارد، فقط به شهر مونترال کانادا پرواز انجام می دهد و مسافرانی که بخواهند به شهرهای دیگر کانادا مانند تورونتو یا ونکوور سفر نمایند می توانند از قرارداد مشترک ایرلاین قطری با ایرکانادا استفاده کرده و کل مسیر رفت و برگشت خود از ایران به کانادا را بر روی یک بلیت تهیه نمایند. در این روش، علاوه بر کاهش هزینه خرید بلیت، مسافر بار خود را در فرودگاه مبدا تحویل ایرلان داده و در مقصد تحویل خواهد گرفت و نیاز به جابجایی بار توسط مسافر در شهر های میانی ندارد. (جهت اطلاع از جزئیات پرواز و استعلام بهترین قیمت می توانید با کارشناسان نیلاگشت تماس بگیرید).
رایگان به اروپا سفر کنید
مسافرانی که دارای پاسپورت اروپایی یا ویزای مولتی شینگن معتبر در زمان پرواز رفت و برگشت خود باشند می توانند با ایرلاین های ایرانی به یکی از شهرهای اروپایی سفر کرده و ادامه مسیر خود را با ایرلاین ایرکانادا به شهرهای مختلف کانادا انجام دهند. در این روش از خرید بلیت ایران به کانادا، علاوه بر کاهش چشمگیر قیمت بلیت، مسافر می تواند یک سفر اروپایی خود را هم در دل این سفر جای داده و درواقع به صورت رایگان به اروپا سفر کند. (جهت اطلاع از جزئیات این پروازها و شرایط استفاده از آنها و همچنین استعلام بهترین قیمت می توانید با کارشناسان نیلاگشت تماس بگیرید.
ایرکانادا از شهرهای مهم کانادا مانند تورونتو، مونترال و ونکوور به شهرهای مختلف اروپا مانند وین، فرانکفورت، لندن، پاریس، رم، منچستر، استانبول، آمستردام، مادرید، بارسلون، میلان و هامبورگ پرواز دارد.

کلاس های پروازی ایرکانادا در مسیر ایران به کانادا

شرکت هواپیمائی ایرکانادا علاوه بر کلاس پروازی اقتصادی (Economy) در کلاس های پروازی پرمیوم اکونومی (Premium Economy) و بیزینس کلاس (Business)هم به مسافران خدمات ارائه می کند. (جهت آشنائی با کلاس پرمیوم اکونومی و تفاوت آن با سایر کلاس های پروازی و استعلام بهترین قیمت می توانید با کارشناسان نیلاگشت تماس بگیرید).

تفاوت بلیت اکونومی ایرکانادا با بلیت بیزینس ایرکانادا

مسافرانی که بلیت اکونومی یا پرمیوم اکونومی ایران به کانادا را با ایرلاین ایرکانادا تهیه می کنند، می توانند علاوه بر چمدان دستی که با خود به کابین هواپیما وارد می کنند و وزن آن نباید از ۱۰ کیلو بیشتر باشد، می توانند دو عدد چمدان (حداکثر وزن هرکدام ۲۳ کیلو) دیگر هم به صورت رایگان تحویل قسمت بار هواپیما بدهند. اما مسافران دارای بلیت بیزینس ایران به کانادا می توانند یک چمدان به وزن ۱۲ کیلو و دو چمدان (حداکثر وزن هرکدام ۳۲ کیلو) با خود به همراه داشته باشند.
مسافران بیزینس ایرکانادا علاوه بر لذت سفر در کابین های بیزینس هواپیماهای لوکس و مدرن این ایرلاین، در فرودگاه های مختلف کانادا و همچنین در فرودگاه های مهم اروپا (اگر مسافر ترانزینت باشد) می توانند به صورت رایگان از خدمات CIP و بیزینس لانج ها استفاده نمایند.

مزیت بلیت بیزینس ایرکانادا

شرکت هواپیمائی ایرکانادا به مسافرانی که بلیت این ایرلاین را تهیه کرده باشند، از طریق کارت های باشگاه مشتریان خود خدمات و تخفیف های مختلفی را ارائه می کند. مسافرانی که در یک سال گذشته با ایرلاین ایرکانادا سفر کرده اند می توانند جهت اطلاع از این خدمات با کارشناسان باشگاه مشتریان نیلاگشت (نیلاپلاس) تماس بگیرند.

خرید بلیت کانادا در شرایط کرونا

در پی شیوع بیماری کرونا از ابتدای اسفند ۹۸ ، تقریبا تمام پروازها در دنیا به حالت تعلیق درآمد. در این مدت تنها ایرلاین قطری پروازهای خود به تهران را ادامه داد. با ادامه این شرایط، کشورها و ایرلاین ها تصمیم گرفتند با تدوین مقررات جدید بهداشتی، پروازها را مجدد برقرار کنند.

چه کسانی می توانند به کانادا سفر کنند؟

در پی عادی سازی مرحله ای شرایط سفر به کانادا از ماه جولای، اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) اعلام کرد افراد زیر، از محدودیت سفر به این کشور مستثنا هستند و می‌توانند به کانادا سفر کنند.

  • شهروندان کانادا
  • دارندگان اقامت دائم PR
  • برخی از کسانی که برای دریافت اقامت دائم کانادا، پذیرفته شده‌اند
  • برخی از کارگران خارجی موقتی
  • برخی از دانشجویان بین‌المللی
  • اعضای درجه یک خانواده شهروندان کانادا و دارندگان اقامت دائم، شامل همسر، فرزندان زیر سن قانونی، نوه‌ فرزندان زیر سن قانونی، پدر و مادر یا پدرخوانده و مادرخوانده، قیم قانونی

این افراد می توانند با اخذ مجوز (ok to board) به این کشور سفر کنند. برای گرفتن این مجوز مسافر باید مدارکی دال بر الزامی بدون سفرش ارائه نماید. (برای استعلام مدارک و شرایط اخذ مجوز ورود به کانادا با کارشناسان نیلاگشت تماس بگیرید).

شرایط قرنطینه در هنگام ورود به کانادا چیست؟

مسافران در بدو ورود به کانادا به مدت ۱۴ روز در محلی که قبلا اعلام کرده اند (هتل یا منزل بستگان که در هنگام اخذ مجوز ورود به کانادا اعلام شده) قرنطینه خواهند شود. در شهر های مختلف کانادا هتل هایی هستند که امکانات و تجهیزات لازم را برای ارائه سرویس به این گونه از مسافران در مدت ۱۴ روز دارند. (برای اطلاع از لیست این هتل ها و خدمات قابل ارائه در آنها با کارشناسان نیلاگشت تماس بگیرید).

برای خرید بلیت کانادا تست کرونا لازم است؟

مهمترین نکته در مقررات جدید که تقریبا در تمام کشورها و ایرلاین ها به صورت مشترک درحال انجام است و همه آنها به جدیت به آن پایبند هستند، انجام تست کرونا به روش PCR قبل از سفر است.
براساس مقررات جدید، مسافر ۹۶ ساعت قبل از پرواز ملزم به انجام تست کرونا به روش PCR است. این تست باید در بیمارستان ها یا آزمایشگاه های مورد تائید ایرلاین یا کشور مقصد سفر انجام شود. برخی از ایرلاین ها نظیر ایرلاین امارات نیز ۷۲ ساعت قبل از پرواز را زمان مورد تائید برای انجام تست کرونا اعلام کرده اند. مسافر باید جواب منفی تست کرونا که به زبان انگلیسی تهیه شده و روی سربرگ آزمایشگاه و ممهور به مهر آزمایشگاه است را به صورت چاپی در هنگام ورود به فرودگاه مبدا به کانتر ایرلاین مربوطه ارائه دهد. این برگه آزمایش در تمام طول سفر و هنگام ورود به مقصد هم باید همراه مسافر باشد تا بتواند درصورت درخواست عوامل فرودگاهی، خدمه پرواز یا افسر اداره مهاجرت کانادا، به آنها ارائه دهد.
همچنین برخی کشورها و یا ایرلاین ها فرم تعهد نامه و خود اظهاری هم قبل از سفر دراختیار مسافر قرار می دهند که مسافر اطلاعات هویتی و مشخصات سفر خود را در آن درج کرده و تعهد می دهد درصورتی که در طول سفر یا در بدو ورود به کشور مقصد، به هر طریق مشخص شود که وی به بیماری کرونا مبتلا بوده، مسئولیت تمامی تصمیمات اتخاذ شده و هزینه های احتمالی برعهده خود مسافر خواهد بود.

مقررات سفر به کانادا با ایرلاین قطر ایرویز در شرایط کرونا

تمامی مسافرانی که قصد سفر از ایران به کانادا با ایرلاین قطر ایرویز را دارند، پس از خرید بلیت، یک هفته قبل از سفر اطلاعات مورد نیاز برای اخذ مجوز ورود به کانادا (ok to board) را برای ایرلاین قطر ایرویز ارسال می کنند. (فرایند اخذ مجوز ورود به کانادا (ok to board) توسط کارشناسان نیلاگشت نیز قابل انجام است). در صورتی که اداره مهاجرت کانادا مجوز ورود مسافر را صادر نماید، ۹۶ ساعت قبل از پرواز باید به یکی از آزمایشگاه ها یا بیمارستان های مورد تائید ایرلاین قطر ایرویز مراجعه و تست کرونا به روش PCR بدهند. پاسخ منفی این تست در هنگام گرفتن کارت پرواز و در تمام طول سفر باید همراه مسافر باشد. هنگام ورود به کانادا نیز پاسخ منفی تست کرونا مسافر باید به همراه سایر مدارک به افسر اداره مهاجرت کانادا ارائه شود. در صورتی که مسافر تست PCR نداشته باشد یا پاسخ تست کرونای وی مثبت باشد، از سوار شدن وی به هواپیما جلوگیری به عمل خواهد آمد. اگر اداره مهاجرت کانادا برای مسافر مجوز ورود صادر نکند، ایرلاین قطر ایرویز بدون اخذ جریمه بلیت را کنسل و پول مسافر را استرداد خواهد کرد. مسافران توجه داشته باشند امکان دارد اخذ ok to board تا هنگام پرواز طول بکشد. بنابراین نباید منتظر دریافت ok to board باشند و حتما باید ۹۶ ساعت قبل از پرواز تست PCR داده و پاسخ آن را دریافت نمایند. همچنین طبق برنامه، ۴ ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشته و به کانتر ایرلاین قطر ایرویز مراجعه نمایند. در برخی موارد مجوز ورود در آخرین لحظات صادر می گردد. در صورتی که مسافر آزمایش PCR خود را انجام نداده باشد یا به موقع به فرودگاه مراجعه نکرده باشد، به عنوان مسافر جامانده از پرواز تلقی شده و کنسل کردن بلیت قطر ایرویز یا تغییر تاریخ آن با جریمه انجام خواهد شد. چنانچه پاسخ تست کرونا مسافر مثبت باشد، بلیت مسافر با اخذ جریمه مطابق مقررات بلیت کنسل خواهد شد.

فرم خوداظهاری ایرلاین قطر ایرویز را از اینجا می توانید دانلود کنید.

مقررات سفر به کانادا با ایرلاین امارات در شرایط کرونا

تمامی مسافرانی که قصد دارند با ایرلاین امارات از ایران به کانادا سفر کنند، قبل از خرید بلیت باید رزرو بلیت را تهیه کرده سپس اطلاعات مورد نیاز برای اخذ مجوز ورود به کانادا (ok to board) را برای ایرلاین امارات ارسال کنند. (فرایند اخذ مجوز ورود به کانادا (ok to board) توسط کارشناسان نیلاگشت نیز قابل انجام است). در صورتی که اداره مهاجرت کانادا مجوز ورود مسافر به کانادا را صادر نماید، وی می تواند بلیت خود را خریداری نماید. پس از تهیه بلیت، مسافر ملزم است ۹۶ ساعت قبل از پرواز به یکی از آزمایشگاه ها یا بیمارستان های مورد تائید ایرلاین امارات مراجعه و تست کرونا به روش PCR بدهند. پاسخ منفی این تست در هنگام گرفتن کارت پرواز و در تمام طول سفر باید همراه مسافر باشد. در هنگام ورود به کانادا نیز پاسخ منفی تست کرونا باید به همراه سایر مدارک به افسر اداره مهاجرت کانادا ارائه شود. در صورتی که مسافر تست PCR نداشته باشد یا پاسخ تست کرونای وی مثبت باشد، از سوارکردن وی به هواپیما خودداری به عمل خواهد آمد. چنانچه پس از اخذ مجوز ورود به کانادا و خرید بلیت، پاسخ تست کرونا مسافر مثبت باشد، بلیت مسافر با اخذ جریمه مطابق مقررات بلیت کنسل خواهد شد.

لیست بیمارستان ها و آزمایشگاه های مورد تائید ایرلاین امارات و قطر  

نیلاگشت ارائه دهنده انواع بلیط هواپیمای کانادا

تمامی پروسه خدماتی و ارایه بهترین پیشنهادات توسط مشاورین نیلاگشت و بدون دخالت ودردسرهای خدمات سایت های آنلاین صورت می گیرد. برای خرید بلیط کانادا با کارشناسان ما در مجموعه نیلاگشت تماس بگیرید.