با گسترش شیوه های آنلاین فروش بلیت هواپیما و رقابتی کردن قیمت بلیت ها توسط گردانندگان این سیستمها، شاید به نظر برسد که خرید بلیت به این روش نسبت به خرید از آژانس های گردشگری اقتصادی تر باشد؛
اما شما به عنوان مسافر چقدر با قوانین ایرلاینها آشنا هستید؟ میزان بار مجاز، جرایم کنسلی یا تغییر تاریخ بلیت، تعدد فرودگاه ها در برخی شهرها مانند پارس یا لندن که برای ترانزیت نیاز به تغییر فرودگاه پیدا کنید، قوانین مربوط به شرایط ویزا و ترانزیت در فرودگاه های میانی سفر، قوانین مربوط به حمل حیوان زنده یا سازهای موسیقی، حداقل زمان لازم برای ترانزیت در فرودگاهای طول مسیر مانند وین، فرانکفورت و دهها مورد دیگر مربوط به پرواز، اطلاعات تخصصی است که کمتر مسافری به آخرین نسخه از این اطلاعات دسترسی دارد.

تیم رزرواسیون بلیت با همراهی دپارتمان حقوقی نیلاگشت با بهره گیری از جدیدترین منابع اطلاعاتی ایرلاین ها با اشراف به آخرین قوانین مهاجرتی کشورهای اروپایی، کانادا و آمریکا، قرادادهای متعددی را با معتبرترین تامین کنندگان بلیت در دنیا منعقد کرده است. دستاورد این کار گروهی، علاوه بر ارائه رقابتی ترین نرخ بلیت در تمامی کلاسهای پروازی (اکونومی، پرمیموم، بیزینس و فرست)، بررسی تمامی شرایط مورد نیاز سفر شما و معرفی بهترین ایرلاینها است.

نرخ بلیط- نیلاگشت

!The Human Touch

تمامی پروسه خدماتی و ارایه بهترین پیشنهادات توسط مشاورین نیلاگشت و بدون دخالت ودردسرهای خدمات سایت های آنلاین صورت می گیرد.

بلیط و هتل.nilagasht (2)