سی ان تاور.CN TOWER3 (2)

بزرگترین شهر کانادا و مرکز انتاریو شهر تورنتو است که همه ساله پذیرای دو میلیون گردشگر خارجی است. در این شهر مسافران می‌توانند از موزه‌ها و گالری‌های مختلف گرفته تا برج CN TOWER  و باغ های زیبا که تقریباً نزدیک به یکدیگر قرار گرفته اند دیدن کنند. اما در این مقاله می خواهیم درباره نماد شهر تورنتو CN TOWER صحبت کنیم و این برج را خدمتتان معرفی کنیم پس با نیلاگشت همراه باشید

برج سی ان تاور|  CN TOWER  :

برج سی ان تاور در ۴۰ سال پیش ساخته شده است و تا سال ۲۰۱۰ قبل از آنکه برج خلیفه ساخته شود بلندترین برج در جهان محسوب می شد. با این حال باز هم آن را به عنوان یک سازه منحصر به فرد معماری و بلندترین ساز منطقه آمریکای شمالی یاد می کنند.

قبل آز انکه وارد برج شوید مجبورید مدتی را درصف بازدیدکنندگان برج معطل بشوید. اگر در تابستان برای دیدن برج رفته باشید ۲ تا ۳ ساعت در صف خواهید بود. در زمستان این میزان کمتر است .

سی ان تاور.CN TOWER3 (2)

زمانی که سوار آسانسور شیشه ای شدید تا به بالای برج بروید می توانید از نماهای شگفت انگیز شهر تورنتو لذت ببرید و اگر در روزی آفتابی و صاف برای دیدن انتخاب کرده باشید می توانید تا ۱۶۰ کیلومتری از شهر تورنتو که شامل آبشار نیاگارا است را تماشا کنید .در قسمت اصلی برج می توانید یکی از سه رستوران آن را انتخاب کنید که رستوران ۳۶۰ گردون بهترین آن است . درون برج قسمت شیشه ای وجود دارد که شما می توانید روی آن راه بروید، بنشینید یا دراز بکشید یا حتی بپرید. این نکته را باید گفت که این شیشه ها نشکن هستند پس خیالتان بابت این شیشه ها راحت باشد اما رستوران ۳۶۰ چیست و در کجا قرار دارد.

رستوران ۳۶۰ :

سی ان تاور.CN TOWER3 (2)

یک تجربه عالی و منحصر به فرد برای کسانی که دوست دارند حین غذا خوردن چشم انداز شهر لذت ببرند رستوران ۳۶۰ گردون CNتاور  است. رستوران ۳۶۰ انواع غذاهای بین المللی نوشیدنی های منحصر به فرد را برای میهمانان خود ارائه می دهد.

بد نیست بدانید این رستوران تاکنون جوایز زیاد بین المللی را به دلیل ارائه دادن خدمات خاص به مشتریان خود از آن خود کرده است. پس در حالی که تورنتو در زیر پای شما قرار دارد می توانید از خوردن غذاهای خوشمزه و نوشیدنی های گوارا در این رستوران لذت ببرید .یادتان نرود که قبل از ورود به برج حتما این رستوران را برای شام یا ناهار رزرو کرده باشید.

VUE Bistros :

سی ان تاور.CN TOWER3 (2)

دومین رستورانی که در برج سی‌ان تاور قرار دارد رستوران  VUE Bistros  است که مطابق با هر سلیقه ای غذاهایی با کیفیت و نوشیدنی‌های عالی در آن ارائه می شود برای گذراندن لحظات  خاطره انگیز و شاد این رستوران می تواند گزینه عالی باشد.

لو کافه | Le Café :

سی ان تاور.CN TOWER3 (2)

بعد از معرفی رستوران های سی ان  تاور نوبت به” لو کافه “می رسد این کافه در طبقه همکف برج واقع شده است و طیف وسیعی از غذاهای عالی و خوشمزه را با قیمت مناسب ارائه می‌کند که از آن می‌توان به انواع پیتزاها و ساندویچ ها و قهوه و انواع چای اشاره کرد.

    اج واک (EdgeWalk)، قدم زدن در ارتفاع ۳۵۶ متری:

یکی از جاهایی که بسیاری از بازدیدکنندگان را به سمت خود جذب می کند قسمت بیرونی برج سی ان تاور که با فنس هایی احاطه شده است که از پرتاب شدن افراد جلوگیری می کند. بازدید از این قسمت با خرید بلیط ۳۸ دلاری امکان پذیر است اما اگر شما بلیط ۵۳ دلاری را خریده باشید می توانید به هیجان انگیزترین قسمت برج یعنی اج واک دسترسی پیدا کنید . این قسمت(  اچ واک ) به مرتفع ترین پیاده روی  در ارتفاع ۳۵۶ متری در تورنتو مشهور است. دور قسمت اصلی برج ازلبه یک و نیم متری تشکیل شده است. بازدید کنندگان به گروه های شش نفری تقسیم می شوند و با وسایل ایمنی که با آنها وصل شده است می‌توانند شروع به راه رفتن در این قسمت کنند و می توانند همزمان با برخوردن نسیم خنک در تابستان و بادهای سرد در زمستان به صورشان ازچشم انداز تورنتو لذت ببرند. این قسمت حدود یک ساعت و نیم طول می‌کشد و آموزش لازم را به افراد قبل از وارد شدن به (  اچ واک ) خواهند داد. اگر دوست دارید خریدی هم در cn تاور داشته باشید حتماً از مرکز خرید آن دیدن فرمایید انواع فروشگاه های لباس در این مرکز قرار دارد و همچنین می توانید برای میل کردن غذا یا نوشیدن انواع نوشیدنی از کافی شاپ آن نیز استفاده کنید.

اگر برنامه ای خاص برای سفر به کانادا دارید، همکاران ما در بخش ویزای کانادا با تجربه ی چندین ساله در اخذ ویزای کانادا و بخش تور با طراحی سفر مطابق میل شما بهره مند شوید.

منبع: CN Tower