رمانتیک ترین هتل های ۲۰۲۰ برای ماه عسل

رمانتیک ترین هتل های ۲۰۲۰ برای ماه عسل

یکی از محبوب ترین سفر های دنیا، سفر ماه عسل است. زوج های جوان زندگی مشترک خود را با یکی از فعالیت های هیجان انگیز آغاز می کنند که مهم ترین و هیجان انگیز ترین آنها سفر است . آنها معمولاً مقاصد گوناگونی را برای سفر انتخاب می کنند که می توان به مکانهای تاریخی و طبیعی اشاره کرد. از  این‌رو در این مقاله  سعی کردیم رمانتیک ترین هتل های سال ۲۰۲۰ را بر اساس نظر کاربران سایت معتبر TripAdvisor  جمع آوری کنیم تا زوج‌های جوان بتوانند یکی از آنها را برای سفر ماه عسل خود انتخاب کنند تا خاطره های خوش و رویایی را  برای خود رقم بزنند.

لانیز سوئیتز دلوکس | Lani’s Suites Deluxe :

رمانتیک ترین هتل های ۲۰۲۰ برای ماه عسل

هتل لانیز سوئیتز دلوکسLani’s Suites Deluxe  در دل کارمن اسپانیا واقع شده است .این هتل مخصوص بزرگسالان است و کودکان و نوجوانان حق ورود به این هتل را  ندارند .هتل دارای ۲۵ سوئیت اختصاصی با بالکن های بزرگ و زیباست که هر کدام نمای زیبایی از اقیانوس اطلس را برای مهمانان خود به نمایش گذاشته است. علاوه بر سوییت های مجلل ، هتل دارای امکانات تفریحی و رستورانهای های زیادی است که مهمانان را در مدت اقامتشان بسیار سرگرم خواهد کرد.

هتل کوکو پلام | Coco Plum Island Resort :

رمانتیک ترین هتل های ۲۰۲۰ برای ماه عسل

هتل کو کو پلام  دومین اقامتگاهی است که که به عنوان رمانتیک ترین هتل در سال ۲۰۱۹ شناخته شده است.این هتل در  یک جزیره خصوصی در آمریکای مرکزی قرار گرفته است  و مختص بزرگسالان است . هتل کو کو پلام  دارای ۱۸ کابین اختصاصی است که هرکدام  چشم اندازی از اقیانوس اطلس را برای مهمانان خود به نمایش گذاشته است.

این اقامتگاه دارای امکانات تفریحی همچون شنا کردن، شیرجه، غواصی و کایاک  سواری است که می تواند لحظاتی خوش و و خاطره انگیز برای زوج های جوان به یادگار بگذارد.

آپارتمان های آناستازیز | Anastasis Apartments :

رمانتیک ترین هتل های ۲۰۲۰ برای ماه عسل

یونان همواره یکی از بهترین مقاصد گردشگری برای زوجهای جوان محسوب می‌شود. هتل های یونان با ارائه خدمات خاص به مهمانان خود توانسته اند در رتبه های نخست بهترین هتل ها در جهان قرار بگیرند.

آپارتمان های آناستازیز یکی  از آنها است. این آپارتمان دارای امکانات تفریحی و آرامش بخش متعددی است که می توان به شنا ، جکوزی در فضای باز اشاره کرد. رستورانهای این آپارتمان با غذا های بسیار خوشمزه و لذیذی که در آن سرو می شود توانسته زوج های جوان زیادی را به خود جذب کند.

هتل سوئیت های اچ۲۰ | H20 :

رمانتیک ترین هتل های ۲۰۲۰ برای ماه عسل

هتل سوئیت های اچ۲۰  در فلوریدای آمریکا قرار دارد .هتل  دارای بیست و دو اتاق لوکس مخصوص بزرگسالان است . این اقامتگاه دارای استخرهای خصوصی روباز و استخرهای موجود روی سقف است  که چشمان هرکسی را به خود  خیره می کند. غذاها و نوشیدنی های آن بسیار خوشمزه و لذیذ است که هیچ گاه نمی توان مزه های آن را فراموش کرد.

کایون ریزورت اوبود | The Kayon Resort :

رمانتیک ترین هتل های ۲۰۲۰ برای ماه عسل

وقتی صحبت از بالی می‌شود؛ نمی شود آن  را برای سفر ماه عسل  نادیده گرفت . هتل کایون ریزورت اوبود  یک ریزورت ۵ستاره است که در نزدیکی ابود و درمحاصره درختان استوایی و رودخانه قرار گرفته است .این  اقامتگاه برای زوج هایی که دوست دارند لحظاتی خوش و خاطره انگیز را در دل طبیعت بگذارند بسیار مناسب است

جالب است بدانید که کایون  به زبان محلی درختی است که در بهشت می روید. این بوتیک پنج ستاره با هارمونی خاصی که با درختان اطراف خود ایجاد کرده است از  گزینه های  نخست برای سفر زوج های جوان محسوب می شود.

هتل میزون سوکت | Maison Souquet :

رمانتیک ترین هتل های ۲۰۲۰ برای ماه عسل

بسیاری معتقدند که پاریس رمانتیک ترین شهر جهان است و از بهترین ها برای سفر ماه عسل به  حساب می‌آید. در این شهر یکی از هتل‌هایی که در  لیست ما قرار دارد هتل میزون سوکت پاریس است که  طراحی داخلی آن برسبک و سیاق دوران طلایی فرانسه و آمیخته ای با طراحی عربی است. اتاق های لوکس، خدمات عالی اسپا و جشن های اختصاصی خاطرات بسیار خوبی را برای زوج های جوان به یادگار خواهد گذاشت

بوتیک آکادمیک استریت | Akademie Street Boutique Hotel:

رمانتیک ترین هتل های ۲۰۲۰ برای ماه عسل

اگر به فکر گذران ماه عسل  در قاره آفریقا هستید حتماً یکی از گزینه های انتخابی شما باید بوتیک آکادمیک استریت باشد. این بوتیک ۵ ستاره متشکل از ۵ ساختمان است که در قلب مزارعی سرسبز قرار گرفته است. این آکادمی دارای چهار استخر بزرگ، باغ‌های گوناگون و مناسب پیاده روی عاشقانه و آرام برای زوج های جوان است.

اگر دوست دارید در یکی از این اقامتگاه ها، اقامت داشته باشید؛کارشناسان نیلاگشت می توانند با سلیقه شما سفر خوش و خاطره انگیزی را برایتان طراحی کنند.