نیلا گشت

الهيه-مريم شرقى-پلاك ٦٤
ایمیل: Info@nilagasht.com
1765 (تماس از تهران)
تلفن: 22012586-021

شماره تماس تلگرام: ۰۹۱۲۰۲۱۲۵۸۶

 

درباره ما

چرا نیلا گشت؟

می‌توانید سفر خودتان را برنامه‌ریزی کنید- اما به چه احتیاج دارید؟ مشاوران مسافرتی «نیلا گشت» کیفیت هر سفری را ارتقاء می‌دهند. آنها می‌دانند چگونه برای زمان و پول شما بیشترین ارزش را قایل باشند و در سایه ارتباطات جهانی خود هتل‌ها، کشتی‌های کروز و تورها را به فضایی دلپذیر برای شما تبدیل خواهند کرد. «نیلا گشت» بهترین‌ها را در امور مسافرتی به شما ارائه می‌دهد.

هر مشاور مسافرتی «نیلا گشت» می‌تواند مزایای ویژه‌ای را برای شما تأمین کند که خودتان قادر به فراهم آوردن آنها نیستید. این مزایا شامل صبحانه مجانی، ماساژ رایگان و بالا بردن امکانات هتل و نیز رزرو لانج و خدمات تشریفات فرودگاهی برای شما می‌باشد. مشاوران ما همچنین نکات ظریف هر سفری را زیر نظر دارند. از مسائل کلی (به کجا بروید- و چه زمانی) تا جزئیات با اهمیت (رزرو اتاق‌هایی با بهترین چشم‌انداز). مشاور مسافرتی شما طوری برنامه‌ریزی خواهد کرد که سفری به‌یادماندنی برای شما رقم بخورد.

ارتقاء سفری معمولی به گشت‌وگذاری شگفت‌انگیز0%
شناخت تمام نقاط توریستی دنیا0%
شناخت از سبک سفر شما0%
دادن وسعت به افق‌های دید شما0%
قابل اطمینان‌تر از جست‌وجوهای اینترنتی0%
انجام بهترین‌ها برای شما0%

مزایای استفاده از خدمات ویزای «نیلا گشت»

برای اخذ ویزا زمان ندارید؟ متخصصین ویزا در «نیلا گشت» تمامی فرآیند اخذ ویزا از آغاز تا پایان را برای شما مدیریت خواهند کرد. تخصص مشاوران ما این اطمینان را به شما خواهد داد که درخواست ویزای شما در اسرع وقت مورد پیگیری قرار می‌گیرد. سهولت و اطمینان اخذ ویزا را با خدمات ویزای «نیلا گشت» تجربه کنید.

آماده‌سازی مدارک

مشاوران ما مدارک و فرم‌های مورد نیاز جهت اخذ ویزای شما را بدون حضور شما جمع‌آوری و تکمیل خواهند کرد. به علاوه، وقت سفارت برای مصاحبه نیز به عهده ما خواهد بود. تنها کاری که شما لازم است انجام ‌دهید امضاء نهایی است.

گرفتن تنها یک تماس

با شماره 22012586-021 تماس گرفته، یا به آدرس Info@nilagasht.com ایمیل ارسال کنید، و یا فرم اطلاعات را به صورت آنلاین تکمیل کنید تا یکی از متخصصین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

متخصصین حرفه‌ای ویزا

بهترین خدمات ویزا را از ما بخواهید، با متخصصین باتجربه‌ای که در اختیار شما هستند. با خدمات ویزای «نیلا گشت» اطمینان را احساس خواهید کرد.

اولویت در انجام کار

با انتخاب قسمت ویژه در خدمات ویزای «نیلا گشت»، درخواست شما با حق تقدم و حداکثر سرعت پیگیری خواهد شد.

به‌روزرسانی مدارک شخصی

مشاوران ما شما را در هر مرحله از فرآیند اخذ ویزا با تماس تلفنی، ایمیل و یا نامه آگاه خواهند کرد.

ما اینجا هستیم تا کار شما رو مدیریت کنیم

طراحی سایت