نیلا گشت

الهيه-مريم شرقى-پلاك ٦٤
ایمیل: Info@nilagasht.com
1765 (تماس از تهران)
تلفن: 22012586-021

شماره تماس تلگرام: ۰۹۱۲۰۲۱۲۵۸۶

۱۲ رستوران دبی در دل آسمان

۱۲ رستوران دبی در دل آسمان۳۳

۱۲ رستوران دبی در دل آسمان

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دبی شهری پر از جاذبه های گردشگری است. از برج های بلند و زیبای آن تا سافاری در صحرای دبی جاذبه هایی است که میلیون ها گردشگر را مجذوب خود کرده است. اما در میان این جاذبه ها ، رفتن به رستوران های مختلف و خوردن انواع غذاهای بین المللی عالم دیگری برای خود دارد. در دبی می توانید غذاهایی که در سراسر دنیا در رستوران ها سرو می ‌شود را میل کنید چرا که شعبه هایی از برترین رستوران های جهان در این شهر بزرگ امارات متحده وجود دارد.

 

اما اگر این رستوران ها در ارتفاعت بلند و لوکس باشد یک تجربه خاص و ویژه برای هر شخص رقم می زند. در این مقاله می خواهیم تعدادی از رستوران های لوکس که در طبقات بلند برج های دبی قرار دارند را معرفی کنیم. پس همراه نیلاگشت باشید تا این برج ها را معرفی کنیم.

 

رستوران اتمسفیر | At.Mosphere :

بلندترین رستوران دنیا در بلند ترین برج دنیا قرار دارد .رستوران اتمسفیر در طبقه ۱۲۲ در ارتفاع ۴۴۲ متری از زمین جایی در دل آسمان  در برج خلیفه قرار گرفته است. فضای داخلی رستوران بسیار بزرگ است .دیوارهای آن با چوب ماهور آراسته شده است. منظره زیبا و دلنوازی از شهر دبی از طریق پنجره هایی که ازسقف تا کف کشیده شده اند را می توانید مشاهده کنید.یادتان نرود که  برای رسیدن به هتل باید سوار آسانسور شیشه ای برج خلیفه شوید و یک دقیقه بعد در آنجا خواهید بود.

 

12 رستوران دبی در دل آسمان

 

رستوران داینینگ این دِ اسکای دبی | Dining in the Sky :

اگر اهل یک روز پر هیجان هستید، تجربه صرف یک وعده غذایی در دل آسمان را از دست ندهید . رستوران داینینگ این دِ اسکای دبی در سال ۲۰۱۷ افتتاح شده است و با اینکه نو پاست ولی توانسته مشتریان زیادی  را به خود جلب کند.

 

12 رستوران دبی در دل آسمان

رستوران تُمُو | TOMO:

همانطور که اشاره کردیم در دبی شما می توانید انواع غذاهایی راکه شنیده اید خوشمزه است را امتحان کنید چرا که شعبه ای از همه رستوران های معتبر دنیا در دبی وجود دارد.رستوران تامو یک رستوران ژاپنی است که شما می توانید در حال سرو کردن غذای خود  از چشم انداز زیبای شهر دبی لذت ببرید. در این رستوران  می توانید از انواع پیش غذاها ، ساید غذاها و چاشنی ها را انتخاب کنید اما بهترین غذاها به انتخاب کاربران  TripAdvisor” دِرآگون رُز سوشی ” هست.

۱۲ رستوران دبی در دل آسمان۳۳

رستوران مینت لیف | Mint Leaf:

 

این رستوران در طبقه  پانزدهم مرکز تجاری امارات  قرار گرفته است. اگر اهل غذاهای تند هندی هستید گزینه جالبی روبروی شماست .می توانید به این رستوران رفته و در حال خوردن غذاهای تند هندی از چشم انداز این شهر زیبا لذت ببرید.این نکته را توجه داشته باشید رستوران مینت لیف دو شعبه در دبی دارد.

 

12 رستوران دبی در دل آسمان

 

رستوران نامئو | Namu :

رستوران کره ای نامئو در طبقه سی و یکم هتل V  دبی قرار دارد. شما می توانید همزمان با خوردن غذاهای آسیای شرقی به خصوص کره ای از مناظر زیبای شهر در هبورت لذت ببرید. علاوه بر آن ،کانال آبی که در وسط این رستوران تعبیه شده است که زیبایی آن را دو چندان کرده است.

 

رستوران پرایم ۶۸ | Prime68 :

 

رستوران پرایم ۶۸ در هتل پنج ستاره جی دبلیو ماریوت (JW Marriott )  قرار دارد.  هتل ماریوت در مرکز تجاری دبی و نزدیک بازار امارات است و چشم انداز زیبایی از شهر را برای مسافران خود به نمایش گذاشته است.رستوران پرایم ۶۸  یک رستوران آمریکایی است و به گونه ای خدمات می دهد که انگار در رستوران های دهه  ۲۰ آمریکا هستید وغذا میل می کنید.

 

12 رستوران دبی در دل آسمان

 

رستوران لومام| La Môme :

یکی دیگر از رستوران هایی که حین خوردن غذا از چشم انداز زیبای شهر دبی می توان لذت برد، رستوران فرانسوی لومام است. این رستوران در زمره رستورانهای قدیمی فرانسه به حساب می آید و قدمت آن به دهه ۵۰ میلادی برمی گردد.

 

چیدمان و غذاهایی که در این رستوران سرو می شود بسیار ساده ولی بسیار شیک هستند. رستوران در طبقه  ۴۹ از برج های بلند  منطقه شیخ زائد قرار گرفته است. بهترین غذای رستوران به انتخاب کاربران حلزون است.

 

رستوران آلتا بادیا| Alta Badia :

 

اگر دنبال غذاهای ایتالیایی هستید به این رستوران حتما سری بزنید .رستوران آلتا بادیا در طبقه ۴۹ در برج های شیخ زا ئد قرار گرفته است . همراه  با خوردن غذاهای خوشمزه ایتالیایی و موسیقی  از مناظر زیبای شهر دبی هم لذت ببرید.

 

رستوران پرایوت جت چارتر| Private Jet Charter: :

دبی جایی است که واژه لاکچری برای آن حد و مرزی نمی شناسد. اگر دوست دارید دریک جای ویژه و  منحصر به فرد در دل ابرها غذایی میل کنید از پرایوت جت چارتر غافل نشوید. درحالی که غذای لاکچری خود را میل می کنید از منظره زیبای شهر که در زیر پای  شما قرا ر دارد نیز لذت ببرید.

 

12 رستوران دبی در دل آسمان

 

رستوران کیو ۴۳| Q43:

رستوران کیو ۴۳ در برج مدیا دبی قرار دارد.اگر دوست دارید در جایی باشید که بتوانید طلوع و غروب خورشید را مشاهده کنید.گزینه مناسبی روبروی شماست.

 

رستوران دِ آبزرویتوری| The Observatory :

اگر عاشق جاهای تاریک و رمانتیک هستید که با شمع های تزیین شده باشد، رستوران دِ آبزرویتوری گزینه مناسبی است. این رستوران در آخرین طبقه هتل ماریوت قرار گرفته است.علاوه بر بودن در جایی رمانتیک و لوکس  از مناظر زیبا ی شهر هم لذت ببرید .

12 رستوران دبی در دل آسمان

رستوران فورتی کانگ| ۴۰ Kong  :

افرادی که عاشق  رستوران در روف گاردن هستند؛ حتما به رستوران فورتی کانگ  دبی سربزنند. رستوران  فورتی کانگ درطبقه شصتم هتل H  قرار دارد

 

این ۱۲ رستوران مطرح  شده در شهر دبی ،رستوران هایی هستند که می توانید در دل آسمان یک تجربه خارق العاده را داشته باشید.

اگرقصد سفر به دبی دارید می توانید از طریق ویزای آنلاین دبی درخواست ویزا داده و کمتر از ۴۸ ساعت آن را دریافت کنید.

 

 

بدون نظر

ارسال دیدگاه

7 + 6 =

طراحی سایت