نیلا گشت

الهيه-مريم شرقى-پلاك ٦٤
ایمیل: Info@nilagasht.com
1765 (تماس از تهران)
تلفن: 22012586-021

شماره تماس تلگرام: ۰۹۱۲۰۲۱۲۵۸۶

۵ دلیلی که باید از لانج فرودگاه استفاده کنیم

۵ دلیلی که باید از لانج فرودگاه استفاده کنیم

۵ دلیلی که باید از لانج فرودگاه استفاده کنیم

اشتراک در شبکه های اجتماعی

۵ دلیلی که باید از لانج فرودگاه استفاده کنیم :

قبول کنیم که پرواز چیزی نیست که بتوانیم به آن عادت کنیم

سال های قبل شما می توانیستد بدون پرداخت هزینه ای اضافه، بار زیادی را در پرواز با خود داشته باشید. سال های قبل می توانستید پشتی صندلیتان را به عقب بکشید بدون آنکه با پاهای مسافر عقبی برخورداشته باشد. سال ها پیش می توانستید در زمان کوتاهی به فرودگاه برسید بدون آنکه نگران از دست دادن پرواز خود باشید.

 

سال ها پیش … سال ها پیش بود و به دلیل همین تغییرات فراوان صورت گرفته، «لانج فرودگاه» از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است. لانج فرودگاه مانند قطعه ای از بهشت در وسط کویری مانند فرودگاه است.

 

 

در زیر پنج دلیل که نشان دهنده ضرورت استفاده از لانج در فرودگاه ها هست را با هم مرور می کنیم.

 

۱-آرامش در وسط طوفان

 

5 دلیلی که باید از لانج فرودگاه استفاده کنیم
فضای عمومی ترمینال های فرودگاه بسیار شلوغ و پرهیاهو است. مسافرانی گروهی که یکدیگر را صدا می زنند، کودکانی که بازی می کنند، فریاد رانندگان تاکسی، هیاهوی دفاتر فروش بلیت و مادرانی که فرزندان گم شده خود را صدا میزنند آرامش شما را برهم خواهند زند.
در این میان، دسترسی به «لانج» در هر فرودگاهی، فضایی آرام، همراه با سکوت و راحتی در اختیار شما قرار خواهد داد.
در لانج، یک صندلی راحت و بزرگ، تلویزیون، اینترنت وای فای پر سرعت، حمام و محل غذاخوری ارائه در اختیار شما هست. در بیشتر لانج ها، بخشهایی با تمامی امکانات لازم طراحی شده تا بتوانید در آنجا به راحتی و در آرامش، کارهای بیزنسی خود را انجام دهید.

۲-همه چیز ارزان است.

در سالنهای عمومی تمامی فرودگاهی برای دریافت هر خدمتی باید هزینه های زیادی پرداخت کنید، حتی برای گرفتن یک بطری کوچک آب. اما در لانج، تمامی امکانات و خدمات درجهت رفاه و آسایش شما و به طور کاملا مجانی در دسترس هست. انواع خوراکی های سرد و گرم، میوه و شیرینی، انواع نوشیدنی های سرد و گرم، دوش حمام، اینترنت پرسرعت وای فای و دهها سرویس رفاهی دیگر، همه و همه رایگان در اختیار شماست.

۳-تفریح خانوادگی

طراحی و امکانات لانج فقط برای بزرگسالان نیست. در بسیار از فرودگاها، لانجهایی هستند که برای کودکان اتاق مخصوص ساخته اند تا بچه ها در آنجا انرژیشان را تخلیه کنند. کودکان در فضایی امن و کنترل شده به بازی می پردازند درحالی که شما روی صندلی راحتی در حال تماشای فیلم مورد علاقه خود هستید.

۴-کمک متمرکز

کارکنان لانج ها آموزش دیده اند تا در کمال آرامش و ادب به حرف ها و درخواستهای شما با کمال دقت گوش داده و درخواستهای شما را به فوریت انجام دهند.
حتی اگر درخصوص پروازتان مشکلی داشته باشید آنها تمام تلاش خود را برای حل این مشکل انجام خواهند داد.

۵-گزینه های زیاد

5 دلیلی که باید از لانج فرودگاه استفاده کنیم

در تمام لانج های فرودگاهی دنیا، امکانات، تجهیزات و خدمات رفاهی فراوانی پیش بینی شده است. اگر شما از آن دسته از مسافرانی هستید که به امکانات متفاوت علاقه مندید، لانج بهترین گزینه است. لانج هایی زیادی با تمام امکانات آماده ارائه بهترین خدمت به شما هستند.

برای گرفتن اطلاعات بیشتر از امکانات و خدمات لانج فرودگاه مورد نظرتان با کارشناسان نیلاگشت تماس بگیرید

بدون نظر

ارسال دیدگاه

چهارده − 3 =

طراحی سایت