نیلا گشت

الهيه-مريم شرقى-پلاك ٦٤
ایمیل: Info@nilagasht.com
1765 (تماس از تهران)
تلفن: 22012586-021

شماره تماس تلگرام: ۰۹۱۲۰۲۱۲۵۸۶

یک شب اقامت در شبیه ساز پرواز

یک شب اقامت در شبیه ساز پرواز

یک شب اقامت در شبیه ساز پرواز

اشتراک در شبکه های اجتماعی

تصور کنید در اتاقی اقامت گزیده اید که شبیه ساز پرواز در آن جا قرار داشته باشد و به شما امکان یک تجربه پرواز را به عنوان خلبان بدهد.چه حس و حالی پیدا می کنید ؟ با ماهمراه باشید تا یکی از معروفترین هتل ها را به شما معرفی کنیم.

 

هتل  “هانادا اکسل توکیو ” | ( Haneda Excel Hotel Tokyu ):

هتل جدید “هانادا اکسل توکیو ” ( Haneda Excel Hotel Tokyu ) در توکیو به شما این امکان را می دهد که تجربه ۹۰ دقیقه پرواز به عنوان خلبان در طول مدت اقامت خود در این هتل را داشته باشید

 

 

هتل کسل در ترمینال شمار  ۲ فرودگاه بین المللی هانادا  ”  Haneda (Tokyo International) Airport “قراردارد .نکته ای که باید مورد توجه قرار گیرد که رزو شبیه ساز پرواز و اتاق جداگانه است و شما برای تجربه آن جدا گانه مبلغ ۲۳۷ دلار پرداخت کنید.

 

 

اتاق شبیه ساز پرواز متشکل از تخت خواب و اتاقک پرواز است که برای علاقمندان نیز در نظرگرفته شده است.  برای رزو این اتاق باید ۲۴۳ دلار پرداخت کرد.

 

نکته ای که باید توجه داشت در طول مدت اقامت در این اتاق ، حق استفاده از اتاقک پرواز بدون اجازه مسئولین امکان پذیر نیست.

 

هنگامی که در شبیه ساز پرواز بنشینید به شما این حس را القا می کند که همانند یک خلبان حرفه ای یک هواپیمای غول پیکر بوینگ ۷۳۷ را دارید از فرودگاه بین المللی هانیان به فرودگاه اوزاکا را به مدت ۹۰ دقیقه هدایت می کنید.هزینه ساخت و اجرای  هتل اکسل  برا ساس گزارش مسئولان ۱۰ میلیون دلار بوده است.این برای اولین بار نیست که اتاقک پرواز به عنوان اتاق هتل استفاده شود.

 

رستوران هواپیمای سه بعدی:

 

 

جالب است بدانید در سال گذشته اولین رستوران هواپیمایی ژاپنی ها در توکیو افتتاح شده است. رستوران این  امکان را به شما  می دهد که همزمان در حال پرواز غذای های ژاپنی و بین المللی را میل کنید

 

 

برای این امر ابتدا باید از قسمت “Check in  ” گذشته ، سپس بروی صندلی هایی همانند صندلی های فرست کلاس هواپیما نشسته و منتظر آمدن مهماندار پرواز باشید. قبل از آنکه غذایی را انتخاب کرده باشید، مهمانداران از شما طوری پذیرایی می کنند که از مسافران بیزنس یا فرست کلاس در لانژ فرودگاهی پذیرایی می کنند.

 

 

بعد از آن عینکهای  VRبه چشم خود زده و در مدت پرواز شما از چهار شهر هاوایی، نیویورک ،رم و پاریس عبور می کنید. پذیرایی در ۴ مرحله انجام میگیرد که هر بار بر روی میز شما ردیفی از غذاهای خوشمزه قرار می گیرد.

 

 

 

 

بدون نظر

ارسال دیدگاه

10 + هفده =

طراحی سایت