نیلا گشت

الهيه-مريم شرقى-پلاك ٦٤
ایمیل: Info@nilagasht.com
1765 (تماس از تهران)
تلفن: 22012586-021

شماره تماس تلگرام: ۰۹۱۲۰۲۱۲۵۸۶

کانادا؛ میزبان کنفرانس بین‌المللی متروپولیس در سال 2019

کانادا؛ میزبان کنفرانس بین‌المللی متروپولیس در سال 2019

اشتراک در شبکه های اجتماعی

اختصاصی- در ماه ژوئن 2019، کانادا میزبان بزرگترین گردهم‌آیی سالانه متخصصان در زمینه‌های مهاجرت، همگرایی و تنوع قومی و مذهبی در جهان خواهد بود. استادان دانشگاه، سیاست‌گذاران و سازمان‌ها از سرتاسر دنیا به اتاوا و کبک می‌آیند تا در کنفرانس متروپولیس حضور به هم رسانند. این سومین بار است کانادا این کنفرانس را میزبانی می‌کند که آخرین آن سال 2005 در تورنتو بود.

کنفرانس متروپولیس یک فرصت منحصربه‌فرد برای شرکت‌کنندگان آن است تا با سطوح چندگانه‌ای از دولت‌ها، مراکز آموزشی، اقلیت‌ها، کسب‌وکارهای تجاری و سازمان‌های غیردولتی ارتباط برقرار کنند. این ارتباط شامل بحث‌هایی در سطح جهان از حفاظت پناهندگان تا مهاجرت مدیریت‌شده را در بر می‌گیرد. هم‌زمان، شرکت‌کنندگان در توسعه سیاست‌ها و تحقیقات و معلومات پیش روی موضوع‌های کنفرانس مشارکت می‌جویند.

در این کنفرانس بیش از 120 کارگاه برگزار شده و توقع می‌رود حدود 1200 نفر در این کارگاه‌ها شرکت کنند. مکان این کنفرانس در Shaw Center واقع در شهر اتاوا می‌باشد و – برای اولین بار در تاریخ برگزاری کنفرانس متروپولیس- بخش‌هایی از آن به زبان فرانسه در ایالت کبک برگزار خواهد شد. در واقع، یک روز کامل این کنفرانس به برگزاری کارگاه‌هایی به زبان فرانسوی اختصاص دارد.

بدون نظر

ارسال دیدگاه

17 + 15 =

طراحی سایت