نیلا گشت

الهيه-مريم شرقى-پلاك ٦٤
ایمیل: Info@nilagasht.com
1765 (تماس از تهران)
تلفن: 22012586-021

شماره تماس تلگرام: ۰۹۱۲۰۲۱۲۵۸۶

ویزای چین

چین

کشوری با بیش از یک میلیارد جمعیت واقع در شرق این کره خاکی. یکی از قدیمی‌ترین تمدن‌های باستانی دنیا با دیدنیهای شگفت‌انگیز. کشور معبدهاو بزرگترین دیوار دنیا با طول بیش از ۲۱هزار کیلومتر. این غول صنعتی دنیا در قرن بیست‌ویک میزبان تجار و صنعتگران بسیاری از سراسر دنیا از جمله ایران بوده است.ویزای چین

 

ویزای چین

 

انواع ویزای چین

 

ویزای تجاری

 

این ویزا ۳ ماه اعتبار داشته که فقط ۳۰ روز از این مدت را می‌توان در خاک کشور چین اقامت داشت.

 

 

 

ویزای چندبار ورود

 

این ویزا به مدت یک سال صادر شده و می‌توان با آن به دفعات وارد کشور چین شد. برای اخذ ویزای چندبار ورود چین وجود حداقل ۴ ویزای تجاری در پاسپورت متقاضی الزامی است.

 

 

 

 

ویزای گروهی

 

اعتبار این ویزا ۱ ماه بوده و می‌توان با آن ۱۴ روز در کشور چین اقامت داشت. این ویزا برای حداقل ۵ نفر صادر می‌شود که فقط به صورت گروهی می‌توانند وارد کشور چین شوند.

 

 

 

ویزای توریستی

 

این ویزا که ویزای L نیز به آن گفته می‌شود، برای افرادی صادر می‌گردد که به عنوان گردشگر یا دیدار خانواده به کشور چین قصد سفر دارند. ویزای توریستی برای دو هفته تا شش ماه صادر می‌شود.

 

از لحاظ مدت زمان صدور ویزا، کنسولگری چین در ایران در دو حالت عادی و فوری اقدام می‌کند. صدور ویزای عادی بین ۱۰ تا ۱۴ روز و ویزای فوری بین ۵ تا ۷ روزه صادر می‌گردد.

 

 

 

 

مدارک لازم برای اخذ ویزای چین

 

۱- تکمیل فرم مشخصات فردی

۲- اصل گذرنامه؛ با اعتبار حداقل ۶ ماه بیش از تاریخ سفر

۳- شناسنامه

۴- دو قطعه عکس ۴*۶

۵- تمکن مالی

۶- رزرو بلیط برای تاریخ رفت و برگشت

اعتبار ویزای توریستی انفرادی چین ۳۰ روز می باشد ؛و ویزای مسافر  داخل پاسپورت درج می شود.

ویزای مولتی تجاری  ۶ ماهه چین  با داشتن حداقل ۳ عدد ویزای تجاری صادر می شود و مدت خروج از ایران در این نوع ویزا ۶ ماه از زمان صدور و مدت اقامت در کشور چین به مدت ۱ ماه از زمان ورود در هر بار ورود می باشد.همچنین محدودیتی برای تعداد دفعات ورود به کشور چین برای این مسافران وجود ندارد 

سفارت چین

جهت اخذ ویزای چین با کارشناسان ما در تماس باشید:

تهران ۱۷۶۵

۰۲۱۲۲۰۱۲۵۸۶

visa@nilagasht.com

 

طراحی سایت