نیلا گشت

الهيه-مريم شرقى-پلاك ٦٤
ایمیل: Info@nilagasht.com
1765 (تماس از تهران)
تلفن: 22012586-021

شماره تماس تلگرام: ۰۹۱۲۰۲۱۲۵۸۶

مونترال کانادا: میزبان هتل فورسیزن

مونترال کانادا: میزبان هتل فورسیزن

مونترال کانادا: میزبان هتل فورسیزن

اشتراک در شبکه های اجتماعی

بعد از ماه ها انتظار هتل ۵ ستاره “فور سیزن مونترال” در ماهه گذشته در شهر تاریخی مونترال کانادا افتتاح شد. یادتان نرود که از مجموعه فورسیزن همیشه هتلی لوکس و خاصی انتظار میرود که در ادامه مقاله به آن خواهیم پرداخت.

 

 

ساختمان هتل ترکیبی از رنگ های سیاه وسفید است که توسط  ” Lemay” و”  Sid Lee Architecture”  طراحی و اجرا شده است.طراحی های اتاق ها ، اسپا ،بالروم و حیاط  بر عهده ی ”  Gilles & Boissier” که  با همکاری طراحی به نام “Philip Hazan” که اهل مونترال کاناداست انجام گرفته شده است .

 

مونترال کانادا: میزبان هتل فورسیزن

 

 

زمانی که میخواهید وارد هتل شوید اولین چیزی که شما را به خود جلب میکند مجسمه های مرمری است که در ورودی هتل قرار گرفته اند.این مجسمه ها خود نشانه ای است که این مکان (هتل فورسیزن مونترال) یک جا خاص و مختص افرادیست که دوست دارند لحظاتی خوش و آرام بخشی را تجربه کنند، هست.

 

 

لابی هتل فورسیزن در طبقه سوم قرار گرفته است که از طریق آن میتوانید  وارد قسمت های دیگر هتل همانند رستوران و بار شوید. همچنین هتل دارای تراس های داخلی وخارجیست و مخصوص آنهایی است که دوست دارند غذا ها و نوشیدنی های خود  را در فضای دل انگیز و آرامش بخش میل کنند . بد نیست بدانید این بخش  از هتل فورسیزن را شرکت کانادایی به نام “Atelier Zébulon Perron “طراحی و اجرا کرده است.

 

 

همانطور که در بالا اشاره شد طراحی های داخلی آن ترکیبی از طراح هایی است که برگرفته از فرهنگ کانادا و بین الملل است که زیبایی خاص و منحصر به فردی را به این هتل بخشیده است.از زیبایی آن میتوان به طراحی زیبا فلورال در قسمت اصلی حیاط هتل که توسط طراح زبردست ”  Pascale Girardin ”  اجرا شده است.

 

 

دیوار های  اتاق ها ، لابی ، رستوران و لانج هتل همگی با آثار زیبای هنرمندان کانادایی و بین المللی تزیین شده است.تراس های هتل فورسیزن  با نورهای تعبیه شده در آن ،فضای دلچسب و دل انگیزی را برای شما و همراهانتان به وجود می آورد که یک وعده شام خوشمزه و دلچسب را تجربه کنید.

 

 

رستوران مارکس | MARCUS:

 

 

حال که صحبت شام و غذا شد به معرفی رستوران هتل  به نام ”  MARCUS ”    با سرآشپزی بهترین آشپزکانادا ” Marcus Samuelsson” بپرداریم.مارکوس سـمئلسن یک دورگه اتیوپی و سوئدی است که معرفییت خود را با درست کردن ”  Red Rooster ”  ‌‌‌در رستوران های زنجیره ای ”  Aquavit”  نیویورک و لندن که سه ستاره میشلن را با خود یدک میکشد به دست آورده است.

 

مونترال کانادا: میزبان هتل فورسیزن

 

منوی غذای اصلی بیشتر بر پایه غذاهای دریایی به صورت خام و پخته معطوف شده است. مواد به کار برده شده در این رستوران محلی است .از نکات جالب آن میتوان به میل کردن غذاهای خوشمزه در محیطی همراه با اجرای موزیک لایت،فانک، به صورت زنده  اشاره کرد که این خود جالب و شایان توجه است.

 

اتاق های هتل:

 

هتل فورسیزن مونترال دارای ۱۶۹ اتاق لوکس است که رنگهای به کار برده شده در اتاق ها ترکیب یا پالتی از کِرم ، بژ، قهوه ای تیره است.اتاقها دارای صندلی های مناسب که مخصوص کارکردن و هم استراحت کردن هست میتوان اشار کرد. در کنار آن تمامی اتاقها به  فناوری های جدید دیجیتال مجهز نیز شده اند. حمام اتاق ها از سنگ مرمر و دوش  به کار برده شده ایستا است.

 

مونترال کانادا: میزبان هتل فورسیزن

 

میزیهای درون اتاق مرمری و چوبی است و بگونه ای در کنار پنجره هایی ارتفاعی از سقف تا کف دارند قرار گرفته اند که یک زیبایی خاص به اتاق های ( هتل فورسیزن) بخشیده اند. در طرف دیگر اتاق آنچه چشم ها را به خود جذب میکند وجود تختخوابیست که در اندازه king size است

 

 

اسپا:

 

اسپا هتل در کنار وسایل عالی ورزشی ،استخر سونا و ریلکسیشن همراه با مربی ورزشی مطرح دنیا  به نام ” Harley Pasternak  ” است که مختص افرادی است که نیاز به آرامش دارند وبرای استراحت و ریلکسیشن پا به این هتل گذاشته اند.

نمایشگاه هنری مونترال:

علاوه بر مواردی گه گفته شد هتل فورسیزن مونترال نمایشگاهی کوچک که  برگرفته از موزه هنری مونترال ” Montreal Museum of Fine Arts”  است که  در آن آثار نقاشی هنرمندان و طراحان  فشن همچون ” Thierry Mugler ” تا ۸ سپتامبر ۲۰۱۹ به نمایش خواهد گذاشت.

 

همه چیز آماده است که یک تجربه عالی و آرامش بخشی را در هتل فورسیزن مونترال کانادا تجربه کنید

برای داشتن یک تجربه عالی در این هتل میتوانید با کارشناسان نیلاگشت در بخش ویزا و تور تماس گرفته و از جزییات سفر و قیمت آن با خبر شوید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بدون نظر

ارسال دیدگاه

دوازده + یازده =

طراحی سایت