نیلا گشت

الهيه-مريم شرقى-پلاك ٦٤
ایمیل: Info@nilagasht.com
1765 (تماس از تهران)
تلفن: 22012586-021

شماره تماس تلگرام: ۰۹۱۲۰۲۱۲۵۸۶

حس خوب زندگی

شرکای نیلاگشت

 حس خوب زندگی
بهشتی در میانه یک شهر شلوغ

“حس خوب زندگی” که در قلب اداری شهر تهران واقع گردیده، تنها طی هشت سال فعالیت، تبدیل به برندی خوشنام، شاخص و پیشرو در ارائه خدمات لوکس ورزشی و بهبود سبک زندگی شده و در این مسیر، مورد اقبال شخصیت های برجسته و سختگیری قرار گرفته است که به دنبال فضایی مطمئن، متمایز و اختصاصی برای ارتقاء سلامت جسمی و آرامش ذهنی در کنار افرادی هم طراز خود هستند.

 

در “حس خوب زندگی”، همواره احساسی نو و متفاوت از سلامت و سرزندگی را تجربه خواهید کرد. معماری منحصر بفرد با حفظ ارتباط معنادار با عناصر طبیعی، هوایی با کیفیت هوای پاک کوهستان، آب بسیار پاک، نوآوریهای مستمر و ارتقاء مداوم سطح کیفی و کمی امکانات بسیار متنوع موجود در این مجموعه بزرگ که در فضایی به وسعت ۳۵۰۰ متر مربع برای شما در نظر گرفته شده است و بالاتر از همه، ارائه خدمات عالی توسط مردان و زنان محترم و آموزش دیده، همگی در جهت خلق تجربیات تازه، خاطرات خوب و ایجاد رابطه ای پایدار برای شماست.

 

تعدادی از خدمات و امکانات حس خوب زندگی: کلینیک مانیتورینگ پزشکی (تستهای سنجش سلامت بدن و ارائه خدمات مشاوره پزشکی – ورزشی و تغذیه)، چهار سالن ورزشی (فیتنس، کراس فیت، فانکشنال و ورزشهای گروهی بانوان)، استخر شنا با امکاناتی مانند موسیقی زیر آب و باران مصنوعی، استخرهای حرفه ای آبدرمانی مجهز به تجهیزات منحصر بفرد مانند تردمیلهای زیر آب، سوناهای هیلاریوم و پانیام، ویرپول و آبشار آب سرد، اتاق برف طبیعی چهار فصل، اسپا (خدمات متنوع و حرفه ای ماساژ، حمام سنتی و مراقبت از پوست) به همراه دو کافه رستوران زیبا با غذاها و نوشیدنیهای سالم و هیجان انگیز
“حس خوب زندگی” بر اساس آخرین ارزیابیها، به عنوان برترین مجموعه ورزشی ایران و یکی از مراکز معتبر سطح جهانی شناخته شده است.

 

حس خوب زندگی

شما در حس خوب زندگی علاوه بر قرار گرفتن در کانون توجه پزشکان، مربیان و تمامی پرسنل مجموعه، از برنامه های تندرستی و تن آسایی اختصاصی که در فضایی به وسعت ۳۵۰۰ متر مربع برای شما در نظر گرفته شده است استفاده خواهید نمود. مطمئن هستیم بعنوان یک ایرانی افتخار خواهید کرد از مجموعه ای استفاده می نمایید که یکی از مراکز برتر اسپا و ورزش در جهان و همچنین کاندیدای دریافت جایزه بین المللی کیفیت ارزیابی و معرفی گردیده است.

 

 

طراحی سایت