نیلا گشت

الهيه-مريم شرقى-پلاك ٦٤
ایمیل: Info@nilagasht.com
1765 (تماس از تهران)
تلفن: 22012586-021

شماره تماس تلگرام: ۰۹۱۲۰۲۱۲۵۸۶

حس خوب زندگی

شرکای نیلاگشت

     مجموعه اسپا و تندرستی “حس خوب زندگی” در طی هشت سال فعالیت خود، تبدیل به برندی خوشنام، شاخص و پیشرو در ارائه خدمات لوکس ورزشی و بهبود سبک زندگی شده و در این مسیر، مورد اقبال شخصیت های برجسته و سختگیری قرار گرفته است که به دنبال فضایی مطمئن، متمایز و اختصاصی برای ارتقاء سلامت جسمی و آرامش ذهنی در کنار افرادی هم طراز خود هستند.


در “حس خوب زندگی”، همواره احساسی نو و متفاوت از سلامت و سرزندگی را تجربه خواهید کرد زیرا همه چیز بر پایه احترام به شما طراحی و برنامه ریزی شده است. معماری منحصر بفرد با حفظ ارتباط معنادار با عناصر طبیعی، ترکیب موزون رنگ ها، نورپردازی، رایحه پردازی و انتخاب موسیقی های حرفه ای، هوایی با کیفیت هوای پاک کوهستان، آب بسیار پاک، نوآوری های مستمر و ارتقاء مداوم سطح کیفی و کمی امکانات بسیار متنوع موجود در مجموعه و بالاتر از همه، ارائه خدمات عالی توسط مردان و زنان محترم و حرفه ای، در جهت خلق تجربیات تازه، خاطرات خوب و ایجاد رابطه ای پایدار با میهمانان و اعضاء گرامی است.

شما در حس خوب زندگی علاوه بر قرار گرفتن در کانون توجه پزشکان، مربیان و تمامی پرسنل مجموعه، از برنامه های تندرستی و تن آسایی اختصاصی که در فضایی به وسعت ۳۵۰۰ متر مربع برای شما در نظر گرفته شده است استفاده خواهید نمود. مطمئن هستیم بعنوان یک ایرانی افتخار خواهید کرد از مجموعه ای استفاده می نمایید که یکی از مراکز برتر اسپا و ورزش در جهان و همچنین کاندیدای دریافت جایزه بین المللی کیفیت ارزیابی و معرفی گردیده است.

طراحی سایت