نیلا گشت

الهيه-مريم شرقى-پلاك ٦٤
ایمیل: Info@nilagasht.com
1765 (تماس از تهران)
تلفن: 22012586-021

شماره تماس تلگرام: ۰۹۱۲۰۲۱۲۵۸۶

لانج های فرودگاه استانبول

با افتتاح فرودگاه جدید استانبول،لانج های فرودگاهی آن هم رفته رفته در حال افتتاح شدن هستند.

هواپیمایی ترکیش در اواخر ماه گذشته اعلام کرد ۲ لانج جدید  به نام های اکسلوسیو و اِرایول  را در  تابستان ۲۰۱۹ افتتاح خواهد کرد . به این ترتیب تعداد لانجهای ترکیش که به مسافران سرویس میدهد به ۵ عدد خواهد رسید.

اولین لانجی که قراراست در اوایل تابستان افتتاح شود (The Exclusive Lounge )  نام دارد.لانج اکسکلوسیو در قسمت خروجی ترمینال بین المللی فرودگاه ترکیه و در میان دو طبقه (مازین)  قرار خواهد گرفت. امکانات آن میتوان به سالن غذا خوری،سوییت های اختصاصی،حمام و بار اشاره نمود.

دومین لانج (Arrival Lounge ) نام دارد و در اواخر تابستان امسال افتتاح خواهد شد .لانج در قسمت ورودی ترمینال بین المللی فرودگاه استانبول قرار خواهد گرفت. امکانات آن همانند لانج اکسکلوسیو است و تنها تفاوت هایی در قسمت بوفه، سوییت خواهد داشت.

این خبر را سخنگوی هواپیمایی ترکیش در گفتگو با مجله business traveler  اعلام کرد ولی تاریخ دقیق افتتاح ، ابعاد لانج ها و جزییات دیگر در مورد آنها  اشاره ای نکرد.

تا کنون سه لانج در فرودگاه بین المللی استانبول افتتاح شده است که به ترتیب از جدیدترین به قدیمی ترین لانج را در ادامه مقاله معرفی خواهیم کرد:

Arrival Lounge

جدید ترین لانج هواپیمایی ترکیش در ۶ اوریل ۲۰۱۹ و با نام Arrival Lounge افتتاح شد. لانج دارای فضای ۵٫۵۷ متر مربعی است که گنجایش  ۷۶۵ صندلی را دارا هست.

امکانات اصلی آن میتوان به ۱۳ سوییت اختصاصی ،حمام و محل غذاخوری آن اشاره نمود. علاوه بر این موزه ای هنری که توسط موسسه هنری ترکیه طراحی شده و در فضای ۱۳٫۵ متر مربع قرار گرفته است.

 

Miles & Smiles Lounge

دومین لانج ترکیش ایرلاین (Miles & Smiles Lounge) نام دارد. این لانج در ماه آوریل ۲۰۱۹ افتتاح شده است. اندازه و ابعاد این لانج همانند  اِرایول است.

امکانات ویژه ای برای لانج مایلز اند اسمایلز در نظر گرفته شده است .در قسمت غذا خوری آن غذای های ترکی وبین المللی سرو می شود. صندلی راحتی برای مسافران همراه با ماساژورهای برقی در نظر گرفته شده است.

کنسول های بازی همانند پلی استیشن و ایکس باکس  برای علاقمندان  در لانج نظر گرفته شده تا در مدت زمان حضورشان بتوانند از آنها استفاده کرده و لحظات خوشی را سپری کنند.

اگر همراه با خانواده وارد لانج شدید اصلا جای نگرانی نیست زیرا فضایی برای بازی کودکان هم در لانج مایلز اند اسمایلز در نظر کرفته شده است. اتاق مطالعه و نماز خانه هم امکانات دیگری است که این لانج دارا هست.

 

Domestic Lounge

اولین لانج  فرودگاه بین المللی استانبول که” دامستیک” نام دارد در تایخ ۲۵ دسامبر  ۲۰۱۸   افتتاح شده است.

دامستیک در نزدیک گیت ورودی در قسمتی ویژه که خارج از ترمینال ورودی است واقع شده است.

پروسه check-in به صورت اختصاصی برای مسافران این لانج انجام میگیرد. علاوه بر آن برای انتقال آنها به هواپیما یا خارج از فرودگاه اتوبوس های اختصاصی نیز در نظر گرفته شده است.

امکانات لانج دامستیک عبارت است محل غذاخوری که بیشتر غذاههای ترکی سرو میشود، محل مناسب برای بازی کودکان و تلویزیون با صفحات تخت که روی دیوارها تعبیه شده است اشاره نمود.

برای بهره مندی از امکانات این لانج ها شما میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید

طراحی سایت