نیلا گشت

الهيه-مريم شرقى-پلاك ٦٤
ایمیل: Info@nilagasht.com
1765 (تماس از تهران)
تلفن: 22012586-021

شماره تماس تلگرام: ۰۹۱۲۰۲۱۲۵۸۶

بیشترین جستجو انجام شده در گوگل برای انتخاب مقصد جدید در سال 2018

italy-wine-food-first

بیشترین جستجو انجام شده در گوگل برای انتخاب مقصد جدید در سال 2018

اشتراک در شبکه های اجتماعی

گردشگران حرفه‌ای ممکن است تنها چند روز پس از برگشت از آخرین سفر خود به دنبال مقصد جدیدی برای گشت‌وگذار و سیاحت باشند. اگر می‌خواهید محبوب‌ترین نقاط گردشگری را به صورت آنلاین پیدا کنید، جایی بهتر از موتور جستجوی «گوگل» خودمان وجود ندارد.

 

google-search-

شرکت گوگل بیشترین جستجوی مقاصد گردشگری توسط کاربران خود را در سال 2018 به تازگی اعلام نموده که در صدر آن کشور ایتالیا قرار گرفته است.

در ادامه 5 جستجوی برتر گردشگران برای یافتن کشور هدف خود را با معرفی کوتاهی از آنها آورده‌ایم:

 

ایرلند- سفر- جستجو- زیبایی

5- “جمهوری ایرلند”

گردشگران، ایرلند را همیشه «جزیره زمردین» می‌نامند. از بخش‌های تاریخی دوبلین، پایتخت جمهوری ایرلند، تا طبیعت وحشی سواحل غربی، همواره چشمان مسافران را خیره به خود کرده و رفتار دوستانه مردم محلی میزبان مناسبی از آنها می‌سازد.

 

 

4-“باهاما”

به طور طبیعی، گردشگران مشتاق‌اند به جایی سفر کنند که هر موقعی از سال کمی آفتاب در آن بتابد. اما از آفتاب گرفتن مهم‌تر، ترجیح می‌دهند تا 700 جزیره‌ای را ببینند که این کشور واقع در حوزه کارائیب را تشکیل داده است.

شنا و ورزش‌های هیجان‌انگیز آبی دیگر نیز از جاذبه‌های این مقصد گردشگری به حساب می‌آید.

ایسلند- جستجو- گوگل - سومین

 

3- “ایسلند”

 

در سال‌های اخیر، کشور ایسلند را همیشه می‌توانید در صدر مقصدهای محبوب سفر پیدا کنید. بهترین مکان برای گردشگرانی که از طبیعت و سواحل زیبای آن لذت می‌برند.

 

paris- france- search- romance

2- “پاریس”

پایتخت فرانسه، شهر عشاق و البته شکم‌چران‌ها. هنرمندان خیابانی و برج ایفل تنها بخش کوچکی از دیدنی‌های این شهر توریستی و تاریخی هستند.

italy-wine-food-first

 

1- “ایتالیا”

طی سالی که گذشت، گردشگران به سیاحت از مکان‌های تاریخی مانند کشور ایتالیا اقبال بیشتری نشان داده‌اند. در همین حال، این کشور از ویژگی‌های دیگری مانند غذاها و نوشیدنی‌های خوش‌طعم نیز برخوردار است که گردشگران بیشتری را جذب کند.

بدون نظر

ارسال دیدگاه

نه + 10 =

طراحی سایت