نیلا گشت

الهيه-مريم شرقى-پلاك ٦٤
ایمیل: Info@nilagasht.com
1765 (تماس از تهران)
تلفن: 22012586-021

شماره تماس تلگرام: ۰۹۱۲۰۲۱۲۵۸۶

هتل واکارا مالدیو

همواره  هتل های مالدیو به عنوان یکی از بهترین مقاصد گردشگری برای آنهایی که دوست دارند یک سفر لوکس فراموش نشدنی را تجربه کنند ، محسوب میشود

هتل واکارا در جزیره  Baa Atoll در مالدیو واقع شده است. برای وارد شدن به این تیکه از بهشت لازم است ۳۰ دقیقه پرواز بر روی اقیانوس نیز داشته باشید تا به این جزیره خارق العاده برسید.

 

هتل واکارا دارای ۱۲۵ ویلاهای مجهز شده به عایق صدا که به صورت یک مسیر مارپیچ در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. اتاق ها، همگی به امکانات جدید ومدرن تجهیز شده است و هرکدام از آن ها فضایی دل انگیز و زیبایی از اقیانوس را به نمایش می گذارد. هتل دارای امکانات تفریحی ویژه ای را برای مسافران خود در نظر گرفته است.

 

از امکانات تفریحی  می توان به مرکز تناسب اندام، زمین تنیس برای علاقمندان به تنیس،استخر های روباز  و قایق سواری می توان اشاره کرد. هتل دارای ۴ رستوران است که به ترتیب رستوران آسیایی Onu ، رستوران ایتالیایی Isoletta و دو رستوران بین المللی دیگر که در فضای روباز و سرپوشیده به مسافران خدمات می دهند. همچنین، هتل برای کودکان ۳ تا ۱۲ سال مرکز تفریحی جداگانه ای را در نظر گرفته است. در ضمن ورود کودکان زیر ۱۲ سال در این هتل رایگان است.

 

 

هتل واکارا مالدیو

طراحی سایت