نیلا گشت

الهيه-مريم شرقى-پلاك ٦٤
ایمیل: Info@nilagasht.com
1765 (تماس از تهران)
تلفن: 22012586-021

شماره تماس تلگرام: ۰۹۱۲۰۲۱۲۵۸۶

اپلیکیشن های مورد نیاز برای سفر به کشورارمنستان

اپلیکیشن های مناسب برای ارمنستان

اپلیکیشن های مورد نیاز برای سفر به کشورارمنستان

اشتراک در شبکه های اجتماعی

کشور ارمنستان یکی از مقاصد گردشگری ایرانی ها در سال اخیر است . بر آن شدیم برای داشتن یک سفر عالی و دلچسب تعدادی از اپلیکشن های موردنیازتان را  معرفی کنیم

Hike Armenia

هدف این اپلیکیشن تبدیل کشور ارمنستان به عنوان مقصد اصلی پیاده‌روی برای گردشگران است. شرکت تولید این برنامه قصد دارد با این محصول ارمنستان را به عنوان یک اکوتوریسم به گردشگران خارجی و همچنین ساکنان محلی معرفی نماید، تا به آنها اجازه دهد طبیعت بکر و ناشناخته این کشور را کشف کنند.

اپلیکیشن های مورد نیاز برای سفر به کشور ارمنستان

OtherYerevan

این اپلیکیشن یک موزه مجازی از میراث فرهنگی-معماری در ایروان را به نمایش می‌گذارد. با گشت و گذار در این برنامه می‌توان تاریخ و فرهنگ این شهر را کشف کرد.

 

اپلیکیشن های مورد نیاز برای سفر به کشور ارمنستان

Yerevan events

از رویدادها و رخدادهایی که در ایروان برگزار می‌شود توسط این اپلیکیشن مطلع شوید. با توجه به علاقه‌مندی‌های خود از زمان و مکان نمایشگاه‌ها، مسابقات ورزشی، کنسرت‌ها و دیگر رویدادهای فرهنگی و تجارتی با خبر خواهید شد.

 

 

Visit Armenia

این اپلیکیشن بهترین همراه برای سفر به ارمنستان است که زیباترین و مهم‌ترین مکان‌های توریستی سرتاسر کشور را نشان می‌دهد. این برنامه امکان جستجو در تاریخ و فرهنگ غنی ۱۰ استان کشور ارمنستان را برای کاربر میسر می‌کند. شما به نقشه‌ها، عکس‌ها و راهنمای صوتی این مکان‌ها از طریق اپلیکیشن دسترسی دارید.

 

A2B Trasnport

این اپلیکیشن کاربردی بهترین و قابل اعتمادترین برنامه برای حمل‌ونقل عمومی در کشورهای ارمنستان، گرجستان و روسیه به شمار می‌رود

gg

این اپلیکیشن کاربردی بهترین و قابل اعتمادترین برنامه برای تبدیل کردن ارز های خارجی به ارزش کشور ارمنستان است

 

بدون نظر

ارسال دیدگاه

20 + 5 =

طراحی سایت