نیلا گشت

الهيه-مريم شرقى-پلاك ٦٤
ایمیل: Info@nilagasht.com
1765 (تماس از تهران)
تلفن: 22012586-021

شماره تماس تلگرام: ۰۹۱۲۰۲۱۲۵۸۶

اپلیکیشن های مناسب برای سفر

اپلیکیشن های مناسب برای سفر

اشتراک در شبکه های اجتماعی

مسافران به طور فزاینده‌ای در حال استفاده از اپلیکیشن‌هایی هستند که سایت travel pulse  در اختیارشان قرار داده است. از رزرو پرواز تا راهبری در یک شهر جدید. این تحقیق نشان داد که مسافران بر اساس تجربیات‌شان از اپلیکیشن‌های متنوعی استفاده می‌کنند. برای کمک به شما که کدام اپلیکیشن بهتر است، بهترین‌هایشان را یکجا معرفی می‌کنیم:

 

FlightAware

بهترین اپلیکیشن برای مسافرانی که درباره زمان و موقعیت‌یابی پروازشان اطلاعات می‌خواهند. می‌توانید آن را از Appstore  و Google Apps دانلود کنید.

اپلیکیشن مناسب برای سفر

TripIt

شصت درصد از مسافران مورد مطالعه این احساس را دارند که باید برنامه سفرشان را در تمام طول سفر بدانند. این اپلیکیشن به شما کمک می‌کند تا از برنامه روزانه سفرتان مطلع باشید. می‌توانید آن را از Appstore  و Google Apps دانلود کنید.

 

Citymapper

این اپلیکیشن با هدف دادن اطلاعات درباره تمام گزینه‌های رسیدن به هر نقطه از شهر مقصد سفر مسافران طراحی شده است. کافیست فقط مقصد را روی اپلیکیشن مشخص کنید. این برنامه به شما پیشنهاد می‌دهد که باید از کدام وسیله حمل‌ونقل استفاده کنید، آب و هوا تا رسیدن به مقصد چطور است و همچنین چقدر هزینه دارد. شما می‌توانید آن را از Appstore  و Google Apps دانلود کنید.

 

DuoLingo

DuoLingo  یکی از بهترین برنامه‌ها برای یادگیری یک زبان خارجی است. اکثر مسافرین از آن هنگام سفر به خارج از کشورشان  استفاده می‌کنند. این برنامه همچنین از 81 زبان نیز پشتیبانی می‌کند. می‌توانید آن را از Appstore  و Google Apps دانلود کنید.

 

Pack Point

این برنامه توسط 51 درصد از مسافران برای پیش‌بینی آب و هوا استفاده شده است. کافیست فقط زمان سفر خود در اپلیکیشن وارد کنید. وضعیت آب و هوا برای زمان و مکان مورد نظر شما مشخص خواهد شد. می‌توانید آن را از Appstore  و Google Apps دانلود کنید.

 

Mobile Passport App

می‌توانید توسط این اپلیکیشن گذرنامه و اطلاعات آن را در تلفن همراه خود ذخیره کنید.

بدون نظر

ارسال دیدگاه

19 + یک =

طراحی سایت